Nihat Genç kimdir?

Nihat-Genc Nihat Genç
Doğum:1956-01-01 (67 yaşında)
Nereli:Trabzon
Burç:Oğlak
Meslek:Yazar
Sosyal Medya Hesapları
  twitter_logo    facebook_logo  
Nihat-Genc
Nihat Genç
Doğum :1956-01-01 (67 yaşında)
Nereli :Trabzon

Burç :

Oğlak
Meslek :Yazar
Sosyal Medya Hesapları
      twitter_logo      facebook_logo
Nihat-Genc
Doğum tarihi net olarak bilinmeyen Nihat Genç, 1956 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. Çocukluk ve gençlik yılları Trabzon'da geçen yazar, 1974 yılında Trabzon Ticaret Lisesi'nden mezun oldu.

Baba tarafının koyu bir CHP'li olduğunu söyleyen Nihat Genç; annesinin babasının ise, Horasan’da uzun süren Rus işgalinde Müslüman halka önderlik eden Hacı Ahmet Baba’nın dergahında hizmete bulunmuş bir mübarek zat olduğunu belirtmiştir.

Bir dönem gazete ve dergilerde teknik eleman olarak çalışan ünlü yazar, 20 yaşına geldiğinde Ankara'ya yerleşerek 9 yıl süreyle Sağlık Bakanlığı ve Kültür Bakanlığı’nda memur olarak görev yaptı.

Buradan ayrıldıktan sonra Leman Dergisi, Akşam Gazetesi ve Aydınlık Dergisi'nde yazılar yazmış ayrıca iki ayrı televizyon kanalında "Nihat Genç ile Ne Var Ne Yok" ve "Nihat Genç ile Veryansın" isimli bir programlar yapmıştır.

Nihat Genç Nereli?


Günümüzde Odatv.com isimli internet sitesinde siyasi ağırlıklı yazılar yazan evli ve bir çocuk babası yazar Nihat Genç, aslen Trabzonlu'dur.
Nihat-Genc
Nihat Genç
Doğum: 1956-01-01 (67 yaşında)
Nereli: Trabzon
Burç: Oğlak
Meslek: Yazar
Sosyal Medya Hesapları
  twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status