Turabi kimdir?

Turabi Turabi
Doğum:1988-03-10 (35 yaşında)
Nereli:Kahramanmaraş
Burç:Balık
Meslek:Sporcu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
Turabi
Turabi
Doğum :1988-03-10 (35 yaşında)
Nereli :Kahramanmaraş

Burç :

Balık
Meslek :Sporcu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
Turabi
Survivor'da yarışmacı olan Turabi Çamkıran 1988 yılında Mersin'de dünyaya geldi. Babası seyyar satıcı annesi ise ev hanımıdır ayrıca bir küçük kardeşi bulunmaktadır.

Bir röportajında babasının köyden kovulduğu için Mersin'e yerleştiklerini ve sülalesinin kalabalık olduğunu annesinin 11 babasının ise 9 kardeşi bulunduğunu belirtmiştir.

Çocukluk ve gençlik yılları Mersin'de geçmiş, lise'de öğrenim görürken Break Dans sevgisi nedeniyle Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümüne kayıt olmuştur.

Break dansın dışında dövüş sporlarına da merak salmış, bir dövüş sporu olan Muay Thai öğrenmek için Tayland'a gitmiştir. Tayland'ta kafas dövüşü turnuvalarına katılmıştır.

2008 yılında ise “Benimle Dans Eder misin ?” isimli dans yarışmaya katılmış, bu yarışmada 3. olmuştur. Ardından Acun Ilıcalı'nın sunduğu "Yetenek Sizsiniz" yarışmasına da katılmış ve yarı finale kalmıştır.

2014 yılında Survivor'a katılan ünlü sporcu yarışmayı kazanarak Türkiye'de adından söz ettirmeye başlamıştır. 2015 yılında aynı yarışmanın farklı bir versiyonu olan Survivor All Star’da da birinci olmuş ve kazandığı 2 şampiyonluk için ayrı ayrı 500 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olmuştur.

Bir imza gününde sorulan soru üzerine yarışmada kazandığı parayı ailesinin harcadığını ifade etmiştir.

2016 yılında ATV'de yayımlanan Kertenkele dizinde rol almış dizide cezaevinden yeni çıkmış, mahallenin delikanlısı karakterini canlandırmıştır.

Turabi Nereli?


Son olarak 2018 Survivor kadrosunda da kendine yer bulan Turabi, aslen Kahramanmaraşlı'dır.
Turabi
Turabi
Doğum: 1988-03-10 (35 yaşında)
Nereli: Kahramanmaraş
Burç: Balık
Meslek: Sporcu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status