Ali Şansalan kimdir?

ali-sansalan Ali Şansalan
Doğum:1988-03-17 (33 yaşında)
Nereli:Çanakkale
Burç:Balık
Meslek:Hakem
ali-sansalan
Ali Şansalan
Doğum :1988-03-17 (33 yaşında)
Nereli :Çanakkale

Burç :

Balık
Meslek :Hakem
ali-sansalan
1988 senesinde dünyaya gelen Ali Şansalan, 18 Mart Çanakkale Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu (BESYO) bülümü mezunudur. 2017 yılının ocak ayında oynanan Karabükspor - Akhisarspor maçıyla 4. hakem olarak ilk kez bir Süper Lig maçında görev aldı.

Spor yazarları tarafından, kariyerinde Türk hakem tarihinde eşine pek rastlanılmayan şekilde hızlı bir yükseliş içerisinde olduğu belirtilen Ali Şansalan, Süper Lig'deki ilk orta hakem deneyimini ise 2017 Haziran ayında Akhisarspor - Karabükspor maçıyla yaşadı.

Bir dönem, Rize Kaçkar Voleybol takımında forma giyen kız arkadaşı Merve Şaşmaz'ı boğaz köprüsüne götürüp lazerle boğaz köprüsünün altına "Benimle Evlenir Misin?" yazdırarak kız arkadaşına romantik evlilik teklifinde bulunmasıyla gündeme geldi. Kız arkadaşının evlilik teklifini kabul etmesi sonrası ise köprüye "Merve Evet Dedi - Ali Çok Mutlu" yazısı yansıtıldı.

Ali Şansalan Hangi Takımlı?


Yaptığımız araştırmalarda Ali Şansalan'ın hangi takımı tuttuğuna dair net bir bilgiye ulaşamadık fakat Fenerbahçeli olduğuna dair iddiaların ağırlıkta olduğunu tespit ettik.

Ali Şansalan Nereli?


Kolay faul çalmayan ve avantaja oynatan bir yönetim tarzıyla dikkat çeken Ali Şansalan'ın aslen Çanakkaleli olduğu bilinmektedir.
ali-sansalan
Ali Şansalan
Doğum: 1988-03-17 (33 yaşında)
Nereli: Çanakkale
Burç: Balık
Meslek: Hakem
il_sec
burc_sec
Yorumlar
Kadir sıbaşı  2020-06-28
Hocam senden olsa olsa manav olur


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status