Alp Navruz kimdir?

alp-navruz Alp Navruz
Doğum:1990-01-15 (33 yaşında)
Nereli:Sivas
Burç:Oğlak
Meslek:Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo  
alp-navruz
Alp Navruz
Doğum :1990-01-15 (33 yaşında)
Nereli :Sivas

Burç :

Oğlak
Meslek :Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo
alp-navruz
1990 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Alp Navruz, çocukluk yıllarından itibaren tiyatroya ilgi duydu. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde eğitim gördü. Üniversite öğrenciliğinde okulun tiyatro grubuna dahil oldu ayrıca çeşitli kurumlarda oyunculuk eğitimi de aldı. Biri kız biri erkek olmak üzere kendisinden küçük 2 kardeşi bulunmaktadır.

Üniversite eğitimi sırasında tanıştığı menajerinin yönlendirmesiyle ilk kez 2016'da "Arkadaşlar İyidir" isimli diziyle kamera karşısına geçti. Buradaki performansının beğenilmesi sonrası "Fazilet Hanımın Kızları" dizisinden teklif aldı. Bu dizide "Sinan" karakterine hayat vererek kariyerindeki en büyük çıkışı yakaladı. 2018 senesinde ise "Elimi Bırakma" isimli dizide "Cenk" karakterini canlandırdı ve ilk kez başrol oyuncusu olarak ekranlarda görüldü.

Alp Navruz Sevgilisi


2017 senesinde kendisin gibi oyuncu olan Başak Parlak ile aşk yaşamaya başladı. 2018'de ise bu ilişkiyi tanıma sürecinde sonlandığını açıkladı.

Bir röportajında tiyatroya başlamadan önce çekingen yapısının olduğunu fakat bunu oyunculukla aştığını, işten arda kalan zamanlarını kitap okuyarak ve sinemaya giderek değerlendirdiğini, birçok rap şarkısının sözlerini ezbere bildiğini, denizi çok sevdiğini, dalgıçlık eğitimi aldığını, kolay beğenen biri olmadığını, karşısındakine mesafeli duran kadınları beğendiğini, yalana tahammül edemediğini, şiir kitabı çıkarmak gibi bir hayalinin olduğunu ve oyuncu olmasaydı aşçı olabileceğini söylemiştir.

Alp Navruz Nereli?


Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve hatırı sayılır sayıda hayran kitlesi edinen 1.85 m. boyundaki yakışıklı oyuncu Alp Navruz aslen Sivaslı'dır. Katıldığı "Şüle İle Vitrindekiler" isimli programda aslen Sivaslı olduğunu söylemiştir.
Dizileri
Dizi İsmiKarakterYıl
Elimi Bırakma Cenk 2018
Fazilet Hanım ve Kızları Sinan Egemen 2017
Arkadaşlar İyidir - 2016
alp-navruz
Alp Navruz
Doğum: 1990-01-15 (33 yaşında)
Nereli: Sivas
Burç: Oğlak
Meslek: Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo  
Yer Aldığı Son Diziler
Elimi Bırakma
Cenk 2018
Fazilet Hanım ve Kızları
Sinan Egemen 2017
Arkadaşlar İyidir
- 2016
il_sec
burc_sec
Yorumlar
Firat ŞAHİN  2020-11-11
Bu hayatta alp navruz gibi bir oyuncu olmak gibi bir hayalim vardı ahhhh be ALP NAVRUZ'un yerine ben olsaydim yaaa
Nermin  2020-01-28
Alp cokkk seviyoruz
Defneli  2019-10-26
Alp i coooooook seviyorum.tek istediğim onu görüp onunla tanismak????????????


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status