Birsen Bekgöz kimdir?

birsen-bekgoz Birsen Bekgöz
Doğum:1980-09-18 (42 yaşında)
Nereli:Ankara
Burç:Başak
Meslek:Sporcu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
birsen-bekgoz
Birsen Bekgöz
Doğum :1980-09-18 (42 yaşında)
Nereli :Ankara

Burç :

Başak
Meslek :Sporcu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
birsen-bekgoz
1980 senesinde Almanya'da dünyaya gelen Birsen Bekgöz, küçük yaşlardayken ailesiyle birlikte Ankara'ya taşındı. Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi mezunudur. Üniversite yıllarında okul hocasının onu koşuya yönlendirmesiyle birlikte bu alandaki kariyerine başladı. Türkiye'nin milli atletlerinden olan isim, ayrıca kariyerinde çeşitli organizasyonlarda kırdığı rekorlarla adından söz ettirdi. 5 çocuklu ailenin en küçük ve tek kızıdır.

Türkiye'yi uluslar arası bazı organizasyonlarda da başarıyla temsil eden Birsen Bekgöz, 2018 yılında Survivor yarışma programına katıldı ve bu yarışmadan sonra adından daha çok söz ettirmeye başladı. 2009 senesinde "Vera" isiminde bir kız çocuğu dünyaya getiren Bekgöz, bir dönem eşiyle İnstagram'da hiç fotoğraf paylaşmaması nedeniyle magazin programlarına konu oldu. 2018 senesinde şarkıcı Nihat Doğan ile aşk yaşadığına dair haberler basında yer aldı.

Birsen Bekgöz Nereli?


Kariyerinde birçok Türkiye şampiyonluğu bulunan, Enkaspor kulübü atleti Birsen Bekgöz aslen Ankaralı'dır.
birsen-bekgoz
Birsen Bekgöz
Doğum: 1980-09-18 (42 yaşında)
Nereli: Ankara
Burç: Başak
Meslek: Sporcu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status