Buket Aydın kimdir?

buket-aydin Buket Aydın
Doğum:1985-01-01 (37 yaşında)
Nereli:Bursa
Burç:Oğlak
Meslek:Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
buket-aydin
Buket Aydın
Doğum :1985-01-01 (37 yaşında)
Nereli :Bursa

Burç :

Oğlak
Meslek :Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
buket-aydin
1985 yılında ailenin tek çocuğu olarak Bursa'da dünyaya gelen Buket Aydın, Özel Ata Lisesi ve ardından burslu olarak İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun olmuştur. İngilizce bilmekte ve Osmanlıca da okuyabilmektedir.

2013 yılında iş adamı Erce Baykal’la evlenen sunucu, "Atilla İlhan’ın şiirinde Toplumsal Açıdan Kadın" temalı başlık üzerine master yaparak yüksek lisansını tamamlamıştır.

Spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldıktan sonra ilk iş deneyimi olarak Yaşam Radyo’da haber spikerliği görevinde bulunmuş ardından sırasıyla, Kanaltürk, TRT Türk ve NTV kanallarında sunuculuk yapmıştır.

NTV'de ana haber bültenini sunan Buket Aydın, Doğan Medya Grubu'nun Demirören Grubuna satılması sonrası Ahmet Hakan'ın yerine ana haber bültenini sunmak üzere Kanal D'ye geçiş yapmıştır.

Buket Aydın Nereli?


Sunuculuk dışında bir üniversitenin sinema bölümünde öğretim görevlisi olarak da çalışan Buket Aydın, anne tarafından Gaziantep, Bulgaristan göçmeni olan baba tarafından ise Bursalı'dır.
buket-aydin
Buket Aydın
Doğum: 1985-01-01 (37 yaşında)
Nereli: Bursa
Burç: Oğlak
Meslek: Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status