Bülent Yıldırım kimdir?

bulent-yildirim Bülent Yıldırım
Doğum:1972-03-01 (51 yaşında)
Nereli:Kayseri
Burç:Balık
Meslek:Hakem
bulent-yildirim
Bülent Yıldırım
Doğum :1972-03-01 (51 yaşında)
Nereli :Kayseri

Burç :

Balık
Meslek :Hakem
bulent-yildirim
1972 senesinde Kayseri'de dünyaya gelen Bülent Yıldırım, çocuk yaşlardan itibaren spora ilgi duydu. Bu alandaki ilk adımını ise 11 yaşındayken Kayseri Spor İl Müdürlüğü'nün açtığı yaz spor okuluna kayıt yaptırmasıyla attı. Ortaokul ve lise yıllarında okulun futbol ve atletizm takımlarında yer aldı. Kayseri takımı olan Talas Belediyespor'da 4 sene boyunca amatör kümede futbol, voleybol ve hentbol oynadı. 1990 senesindeki ÖSS sınavında Kayseri birincisi oldu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Voleybol hakemi olan "Erkan" ve "İsmail" ismindeki 2 kardeşi vardır.

Üniversite mezuniyeti sonrası Ekonomi Bakanlığı'nda çalışmaya başladı. Bir süre Dış Ticaret Müsteşarlığı'nda Teftiş Kurulu Başkan yardımcılığı görevinde bulundu. 1994 senesinde üniversite hocalarının ve arkadaşlarının baskısıyla Merkez Hakem Kurulu'nun ODTÜ Üniversitesi'nde açtığı hakemlik kursuna katıldı. Burada başarılı olarak profesyonel hakemlik kariyerine adım attı. 2004 yılında "Elazığspor - Adanaspor" karşılaşmasıyla ilk kez bir Süper Lig maçına çıktı. Süper Lig'de yönettiği sayısız maçta gösterdiği başarılı performansla FIFA kokartı almaya hak kazandı.

Bülent Yıldırım Nereli?


Bir röportajında psikoloji, latin edebiyatı ve mesleğiyle ilgili kitaplar okumayı sevdiğini belirten, Fenerbahçe taraftarı Ankara bölgesi hakemi Bülent Yıldırım aslen Kayseri Pınarbaşılı'dır.
bulent-yildirim
Bülent Yıldırım
Doğum: 1972-03-01 (51 yaşında)
Nereli: Kayseri
Burç: Balık
Meslek: Hakem
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status