Burcu Esmersoy kimdir?

burcu-esmersoy Burcu Esmersoy
Doğum:1976-10-08 (47 yaşında)
Nereli:Kafkasya
Burç:Terazi
Meslek:Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
burcu-esmersoy
Burcu Esmersoy
Doğum :1976-10-08 (47 yaşında)
Nereli :Kafkasya

Burç :

Terazi
Meslek :Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
burcu-esmersoy
1976 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Burcu Esmersoy, Beşiktaş Lisesi'nin ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü'nden mezun oldu. 1997 yılında güzellik yarışmasına katılmış ve Türkiye'yi Japonya'da temsil etmiştir. 5 yaşındayken anne ve babası ayrılmıştır. Bu ayrılık sonrası babaannesiyle ile birlikte yaşamış ve annesinin onu terk etmesini hiç affetmeyeceğini belirtmiştir. Ablası ise Garanti Bankası'nda çalışmaktadır.

Babası ile görüşmediğini belirten ünlü sunucu annesi ile arasında bir bağ olduğunu söylemiştir. Babası ise yaptığı açıklamayla Burcu'nun cenazesine dahi gelmemesini vasiyet etmiştir.

Annesinin daha sonradan çok muhafazakar birisiyle evlendiğini, evlendiği kişinin ailesinden daha önce evlilik yaptığını sakladığını, bunun için ona anne demesinin yasak olduğunu ve annesine teyze olarak seslendiğini ifade etmiştir.

İlk olarak 1998 yılında Günel Zeynelova'nın "Didem" isimli klibinde oynamıştır. 2000-2005 yılları arasında ise CNN Türk'te spor spikerliği yapmış daha sonra NTV'ye geçiş yaparak bu görevini orada yürütmüştür. 2012 yılında ise "Çocuklar Duymasın" dizisinde rol almıştır.

2006 yılında araba markası Ferrari'de yöneticilik yapan Massimo Cusimano ile kilisede kıyılan nikahla dünya evine girmiş fakat 2 sene sonra boşanmıştır. 2018 yılında ise Antalyalı iş adamı Berk Suyabatmaz ile evlenmiştir.

Burcu Esmersoy Nereli?


İngilizce ve İtalyanca bilen Burcu Esmersoy baba tarafından aslen Çerkes kökenli Kafkasyalı'dır.
Dizileri
Dizi İsmiKarakterYıl
Dünya Güzellerim - 2017
Dedektif Memoli - 2011
burcu-esmersoy
Burcu Esmersoy
Doğum: 1976-10-08 (47 yaşında)
Nereli: Kafkasya
Burç: Terazi
Meslek: Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
Yer Aldığı Son Diziler
Dünya Güzellerim
- 2017
Dedektif Memoli
- 2011
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status