Devran İskender kimdir?

devran-iskender Devran İskender
Doğum:1979-01-23 (43 yaşında)
Nereli:Amasya
Burç:Kova
Meslek:Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
devran-iskender
Devran İskender
Doğum :1979-01-23 (43 yaşında)
Nereli :Amasya

Burç :

Kova
Meslek :Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
devran-iskender
1979 senesinde memur bir babanın çocuğu olarak Ankara'da dünyaya gelen Devran İskender, babasının memuriyeti sebebiyle çocukluk ve gençlik yıllarını birçok farklı şehirde geçirdi. Yine aynı yıllarda müziğe ilgi duymaya başladı. 16 yaşındayken Ankara Radyosu Gençlik Korosuna katıldı. Burada 3 yıl boyunca müzik çalışmalarında bulundu. 2002 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun oldu.

Üniversite mezuniyeti sonrası çeşitli mekanlarda sahne almaya başlayan Devran İskender, 2009 senesinde "Mesele" isimli ilk albümünü dinleyicilere sundu. Sonraki senelerde çıkardığı çeşitli single ve albümlerle herkes tarafından tanınan sanatçı haline geldi. Özellikle "Melek" isimli şarkısıyla kariyerindeki en büyük çıkışı yakaladı.

Bir röportajında, yeteneğini ilk olarak ilkokul müdürünün keşfettiğini, ilk konserini 6 yaşındayken okulda verdiğini, şarkıcı Alişan ile yakın dost olduklarını ve aşka inanan bir insan olduğunu söylemiştir.

Evliliği - Eşi


2018 senesinde Zekiye Güçlü ile dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliklerini ise Hakan Altuğ, Songül Karlı, Cengiz Kurtoğlu, Latif Doğan ve Alişan gibi ünlü isimler yaptı.

Devran İskender Nereli?


Arabesk türü şarkılarıyla tanınan ünlü Sanatçı Devran İskender, baba tarafından aslen Amasyalı'dır.
devran-iskender
Devran İskender
Doğum: 1979-01-23 (43 yaşında)
Nereli: Amasya
Burç: Kova
Meslek: Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status