Emre Uslu kimdir?

emre-uslu Emre Uslu
Doğum:1974-11-13 (48 yaşında)
Nereli:Malatya
Burç:Akrep
Meslek:Yazar
Sosyal Medya Hesapları
  twitter_logo  
emre-uslu
Emre Uslu
Doğum :1974-11-13 (48 yaşında)
Nereli :Malatya

Burç :

Akrep
Meslek :Yazar
Sosyal Medya Hesapları
      twitter_logo
emre-uslu
1974 yılında Malatya'da merkeze 120 km uzak bir dağ köyünde çiftçi bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Emre Uslu, liseye kadar olan öğretimini Malatya'da tamamladı. Lisenin ardından Polis Akademisinde eğitim görmeye başladı.

1997 yılında Polis Akademisinden mezun olunca önce komiser yardımcılığı ardından ise komiser olarak görev yaptı. Ayrıca dil öğrenmek için Kanada'ya, master ve doktorasını yapmak içinse Amerika'ya gitti. Amerika'dan döndüğünde polislikten ayrıldı ve 2009 senesinde bir üniversitede akademisyen olarak çalıştı. Aynı zamanda Taraf gazetesinde hükümeti hedef alan yazılar yazmaya başladı. Ayrıca televizyondan yayımlanan siyasi programlara konuşmacı olarak katıldı.

2015 tarihinden itibaren ise adı İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan "En çok aranan teröristler listesi"nde yer aldı. Yakalamasına yardımcı olan kişilere 1.5 milyon liraya kadar ödül verileceği açıklandı. Türkiye'de FETÖ üyeliği sebebiyle hakkında yakalama kararı bulunan ismin, birçok örgüt elemanı gibi Amerika'da yaşadığı bilinmektedir.

Emre Uslu Nereli?


Emre Uslu, bir sosyal medya paylaşımında aslen Malatyalı olduğunu yazmıştır.
emre-uslu
Emre Uslu
Doğum: 1974-11-13 (48 yaşında)
Nereli: Malatya
Burç: Akrep
Meslek: Yazar
Sosyal Medya Hesapları
  twitter_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status