Enes Batur kimdir?

enes-batur Enes Batur
Doğum:1998-04-09 (25 yaşında)
Nereli:Adana
Burç:Koç
Meslek:Fenomen
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
enes-batur
Enes Batur
Doğum :1998-04-09 (25 yaşında)
Nereli :Adana

Burç :

Koç
Meslek :Fenomen
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
enes-batur
1998 senesinde polis babanın ve hemşire annenin çocuğu olarak Ankara'da dünyaya gelen Enes Batur, babasının tayinleri nedeniyle Erzurum ve Antalya gibi birçok farklı şehirde yaşadı. Lise 2'den itibaren Youtube'ın başında olduğunu ifade belirten Batur, Antalya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitim görmekte.

15 yaşından beri Youtube'da videolar yayınlayan Enes Batur'un kanalındaki bilgisayar oyunları ile ilgili içerikleri büyük ilgi gördü ve kısa zamanda milyonların takip ettiği kişi haline geldi. 2017'de Altın Kelebek ödüllerinde "En İyi YouTuber" kategorisinde ödüle layık görüldü fakat ödül gençleri kötü etkilediği gerekçesiyle geri alındı.

2018 senesinde kendi hayatını konu aldığı ve başrolünü üstlendiği "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?" isimli filmini izleyicilere sundu. Bu film önemli bir başarı göstererek 3 haftada 1 milyon 404 bin kişi tarafından izlendi ve 17 milyona yakın gelir bıraktı. Filmde kendisi gibi Youtuber olan sevgilisi Başak Karahan'da yer aldı fakat çift bir süre sonra ayrılma kararı aldı.

Bir röportajında takipçilerinin %60'ını 13-17 yaş arasındaki çocukların oluşturduğunu ve günde 8 saatinin bilgisayar başında geçtiği söylemiştir. Ara ara Youtube'dan yüklü miktarda para kazandığının ifade edildiği haberlerle gündeme gelmiştir.

Enes Batur Nereli?


Basketbol, voleybola ilgi duyduğunu, satranç gibi zeka oyunları oynamayı sevdiğini ve planlı bir yapıda olduğunu belirten Enes Batur aslen Adanalı'dır.
enes-batur
Enes Batur
Doğum: 1998-04-09 (25 yaşında)
Nereli: Adana
Burç: Koç
Meslek: Fenomen
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec
Yorumlar
Gökçe  2020-11-30
Ayyy bende koç burcuyumm


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status