Ercan Taner kimdir?

ercan-taner Ercan Taner
Doğum:1964-01-01 (59 yaşında)
Nereli:Makedonya
Burç:Oğlak
Meslek:Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  twitter_logo  
ercan-taner
Ercan Taner
Doğum :1964-01-01 (59 yaşında)
Nereli :Makedonya

Burç :

Oğlak
Meslek :Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
      twitter_logo
ercan-taner
1964 senesinde teknik direktörlük yapan bir babanın çocuğu olarak Ankara'da dünyaya gelen Ercan Taner, küçük yaşlardan itibaren futbola merak sardı ve amatör takımlarda futbol oynadı. Henüz 19 yaşındayken babasının uyarısı ile futbolu bırakarak TRT'nin spikerlik sınavlarına girdi. Sınavı başarıyla geçtikten sonra bir süre eğitim aldı ve TRT'de futbol spikeri olarak çalışmaya başladı. Babası Ziya Taner antrenörlük döneminde İstanbulspor, Ankaragücü ve Beşiktaş gibi futbol takımlarını çalıştırmıştır.

TRT'den sonra sırasıyla Lig Tv, Show TV VE NTV Spor kanallarda spor programı sunucusu ve spiker olarak çalıştı. Futbol dışında basketbol, voleybol ve binicilik gibi sporlarda da ilgilendi. Kendine has sunumuyla taraflı tarafsız bütün sporseverlerin beğenisini kazandı. 2018 senesinde ise beIN SPORTS'a transfer oldu. 1 sene sonra beklenmedik şekilde bu kanaldaki görevinden ayrıldığını açıkladı.

Burçin Taner ile dünya evine girdi. Bu evliliğinden 1990 senesinde Batuhan Taner adında bir oğlu dünyaya geldi.

Ercan Taner Nereli?


Binin üzerinde maç sunan, Japon kültürüne ilgili olduğu bilinen ve Beşiktaş takımını tutan başarılı Spiker Ercan Taner, baba tarafından aslen Makedonya Üsküp göçmenidir.
ercan-taner
Ercan Taner
Doğum: 1964-01-01 (59 yaşında)
Nereli: Makedonya
Burç: Oğlak
Meslek: Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  twitter_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status