Erdoğan Arıkan kimdir?

erdogan-arikan Erdoğan Arıkan
Doğum:1963-05-21 (59 yaşında)
Nereli:Sakarya
Burç:Boğa
Meslek:Spor Yorumcusu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
erdogan-arikan
Erdoğan Arıkan
Doğum :1963-05-21 (59 yaşında)
Nereli :Sakarya

Burç :

Boğa
Meslek :Spor Yorumcusu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
erdogan-arikan
1963 yılında Sakarya'da dünyaya gelen Erdoğan Arıkan, ilkokulu burada bitirmiş daha sonra ailesiyle birlikte Gölcük'e taşınmıştır. Kocaeli Meslek Yüksek Okulu işletme bölümündeki eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atılmıştır.

Babasının futbol hastası olduğunu, küçükken onu Sakaryaspor'un maçlarına götürdüğünü belirtmiştir. Ayrıca 2000 doğumlu olan oğlu Efe Arıkan, Ankaragücü altyapısında forma giymektedir.

İstanbul'da 4 yıl boya ticaretiyle uğraşmış daha sonra arkadaşlarının tavsiyesiyle TRT'ye başvurmuştur. Yapılan sınavda başarılı olan sunucu 1990 yılında Diyarbakır Radyosu'nda 3 yıl görev yapmış ardından spor spikerliğine geçiş yaparak Ankara'ya yerleşmiştir. TRT'de başta "Stadyum" olmak üzere çok sayıda spor programında sunuculuk yapmıştır.

Bir devlet memurunun kazandığı kadar para kazandığını, yaptığı programlardan extra bir ücret almadığını ayrıca Galatasaray takımını tuttuğunu fakat Trabzonspor'un gönlünde farklı bir yerde olduğunu ifade etmiştir.

Erdoğan Arıkan Nereli?


Gençlik ve Spor Müdürlüğünde spor uzmanı olarak görev yapan Tülay Arıkan ile dünya evine giren ve 1 erkek çocuk sahibi olan başarılı sunucu Erdoğan Arıkan aslen Sakaryalı'dır.
erdogan-arikan
Erdoğan Arıkan
Doğum: 1963-05-21 (59 yaşında)
Nereli: Sakarya
Burç: Boğa
Meslek: Spor Yorumcusu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status