Ersan Er kimdir?

ersan-er Ersan Er
Doğum:1979-03-13 (43 yaşında)
Nereli:Kırşehir
Burç:Balık
Meslek:Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
ersan-er
Ersan Er
Doğum :1979-03-13 (43 yaşında)
Nereli :Kırşehir

Burç :

Balık
Meslek :Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
ersan-er
1979 senesinde 3 çocuklu ailenin en küçüğü olarak Almanya'da dünyaya gelen Ersan Er, ilkokul 3. sınıftayken ailesiyle Ankara'ya yerleşti. Ankara'da askeri okula kayıt oldu. Buradaki eğitimlerinin ardından TSK'da astsubay olarak çalışmaya başladı. Ayrıca Küçük yaşlarda müzik eğitimi de aldı.

Yaklaşık 15 sene Türk Silahlı Kuvvetlerinde astsubaylık yapan Ersan Er, askerliğinin son dönemlerinde Şarkıcı Paris Hilton ve Basketbolcu Kerim Abdül Cabbar gibi isimlerin yakın korumalığını da yapmıştır. Astsubaylıktan istifa ettikten sonra kariyerine 14 yaşından beri ilgi duyduğu müzik ile devam etmiş, bu alanda 2015 senesinde çıkardığı "Ceylan Gözlüm" isimli albüm ile adından söz ettirmeye başlamıştır. Bu albümündeki "Tanrım" şarkısı ise Youtube ve müzik listelerinde oldukça fazla ilgi görmüştür. Daha sonra 2018 senesinde ise "Boşver" isimli 2. albümünü dinleyicilere sunmuştur.

Bir röportajında çocuk yaşlardan itibaren müziğe ilgi duyduğunu piyano çalmasını bildiğini fakat işi dolayısıyla ara vermek zorunda kaldığını ve sanatçı olmasaydı korumalığa devam edeceğini ifade etmiştir.

Ersan Er Nereli?


Tez canlı bir yapısının olduğunu belirten Ersan Er, aslen Kırşehirli'dir.
ersan-er
Ersan Er
Doğum: 1979-03-13 (43 yaşında)
Nereli: Kırşehir
Burç: Balık
Meslek: Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status