Ersin Düzen kimdir?

ersin-duzen Ersin Düzen
Doğum:1975-06-02 (47 yaşında)
Nereli:Zonguldak
Burç:ikizler
Meslek:Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
ersin-duzen
Ersin Düzen
Doğum :1975-06-02 (47 yaşında)
Nereli :Zonguldak

Burç :

ikizler
Meslek :Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
ersin-duzen
1975 senesinde asker bir babanın çocuğu olarak Zonguldak'ta dünyaya gelen Ersin Düzen, babasının mesleği nedeniyle çocukluk ve gençlik yıllarını sırasıyla Diyarbakır, Elazığ ve Denizli birçok farklı şehirde geçirdi. Henüz 17 yaşındayken özel bir radyoda program yapmaya başlamasıyla meslek hayatına adım attı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi turizm bölümünden mezun oldu.

Ersin Düzen, üniversite eğitimi nedeniyle gittiği Eskişehir'de, 4 sene boyunca yerel bir radyoda, o dönem 2. ligde mücadele eden Eskişehirspor'un maçlarını anlattı. Üniversite mezuniyeti sonrası ise İstanbul'a gelerek 5 yıldızlı bir otelde resepsiyonist olarak çalışmaya başladı. Ünlü sarkıcı Mahsun Kırmızıgül'ün bir gün çalıştığı otele gelmesi ve onunla tanışması hayatının dönüm noktalarından birini oluşturdu. Kısa süre sonra Mahsun Kırmızıgül'ün referansıyla Star TV ekranlarında magazin programı sunmaya başladı. Ardından "Süper Frikik", "Telegol" gibi ünlü programların da sunuculuğunu yaptı. Süperlig maçlarını sunmaya başlamasıyla birlikte herkes tarafından tanınan kişi haline geldi. 2010 senesinde TRT'de, lig maçlarının değerlendirildiği spor programı "Stadyum"un sunuculuğunu yapmaya başladı.

Bir röportajında, çocukluk yıllarından beri spiker olma hayalleri kurduğunu, merhametli, zor beğenen ve romantik bir insan olduğunu, 15 Temmuz darbe girişiminin olduğu gece hiç düşünmeden sokağa çıkarak hainlerle mücadele ettiğini, alkol kullanmadığını ve gece hayatının olmadığını söylemiştir.

Ersin Düzen Nereli?


Fenerbahçe taraftarı ünlü spor yorumcusu ve sunucu Ersin Düzen, baba tarafından aslen Zonguldaklı'dır.
ersin-duzen
Ersin Düzen
Doğum: 1975-06-02 (47 yaşında)
Nereli: Zonguldak
Burç: ikizler
Meslek: Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status