Ertem Şener kimdir?

ertem-sener Ertem Şener
Doğum:1975-07-18 (48 yaşında)
Nereli:Malatya
Burç:Yengeç
Meslek:Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
ertem-sener
Ertem Şener
Doğum :1975-07-18 (48 yaşında)
Nereli :Malatya

Burç :

Yengeç
Meslek :Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
ertem-sener
1975 senesinde Malatya'da dünyaya gelen Ertem Şener, lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Ardından Muğla Üniversitesi Tarih bölümünden mezun oldu. Beşiktaş takımını tutmaktadır. Babası Sirkeci'de esnaflık yapmıştır.

Çocuk yaşlardan beri spiker olma hayali kurduğunu ifade eden Ertem Şener, bu alandaki kariyerine henüz üniversiteye başlamadan önce İstanbul Avcılar'da bölgesel yayın yapan bir radyoda başladı. Üniversite öğrenciliğinde Muğla'da yine bölgesel bir televizyon kanalında spiker olarak görev yaptı. Ardından Ümit Aktan, Şansal Büyüka ve Erman Toroğlu gibi 35 isme kendisine yardımcı olmaları için mektup yazdı. Bu mektuplardan birine o zamanlar TGRT'de çalışan Ümit Aktan'ın geri dönmesiyle birlikte, kendisine çok şeyler kattığını ifade ettiği TGRT kanalında çalışmaya başladı. Ardından sırasıyla Kanal 6 ve Star Tv gibi kurumlarda spikerlik ve spor programı sunuculuğu yaptı. Futbolun yanı sıra 2012 senesinde "Kazanmak İçin Bir Dakika" gibi çeşitli eğlence programlarını sundu. 2014 senesinde Beyaz TV'de Spor Müdürülüğü görevine geldi. Bu kanalda "Beyaz Futbol" ve "Derin Futbol" gibi çeşitli spor programlarının sunuculuğunu da yaptı. Ayrıca Vatan Gazetesindeki köşe yazılarıyla haftanın lig maçlarını yorumladı.

Bir röportajında, anne tarafının MHP’li, baba tarafım CHP’li olduğunu, anne ile babasının ise kendisi gibi Ak Partili olduğunu söylemiştir.

Ertem Şener Nereli?


176 cm boyundaki, evli ve 3 çocuk babası Ertem Şener, bir Twitter paylaşımında memleketinin Malatya olduğunu, bir başka paylaşımında ise dedesinin Şanlıurfalı olduğunu, kütüğünde bu şehrin isminin yazdığını ve Şanlıurfa ile de gurur duyduğunu ifade etmiştir. Ertem Şener kendi ifadesiyle aslen Malatyalı'dır.
ertem-sener
Ertem Şener
Doğum: 1975-07-18 (48 yaşında)
Nereli: Malatya
Burç: Yengeç
Meslek: Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status