Ezgi Gözeger kimdir?

ezgi-gozeger Ezgi Gözeger
Doğum:1986-07-30 (36 yaşında)
Nereli:İzmir
Burç:Aslan
Meslek:Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo  
ezgi-gozeger
Ezgi Gözeger
Doğum :1986-07-30 (36 yaşında)
Nereli :İzmir

Burç :

Aslan
Meslek :Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo
ezgi-gozeger
1986'da İzmir Tire'de matematik öğretmeni bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Ezgi Gözeger, liseyi İzmir'de tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda İstanbul Kadıköy'de spikerlik ve sunuculuk dersleri almıştır.

Ekranlarda görülmeye 2009 yılında Fox Tv'de sunduğu hava durumu programıyla başlayan başarılı sunucu, daha sonra aynı kanal bünyesinde sırasıyla 2012'de "Fox Gece" programını ve 2014 yılında hafta sonu sabah haberlerini sunmuştur.

Bir röportajında, İrfan Değirmenci’nin televizyondan yaptığı “hava durumu sunucusu arıyoruz” duyurusu üzerine Fox Tv'ye başvurduğunu söylemiştir. İş başvurusu sonrası Fox Tv'deki deneme çekimlerinde başarılı olan 3 adaydan biri olmuş, sonrasında TV'den yapılan sms oylamasıyla seyirciler tarafından seçilmiştir.

Ezgi Gözeger Nereli?


2014 senesinde kendisi gibi sunucu olan eşi Onur Özmemiş ile dünya evine giren Ezgi Gözeger, aslen İzmir Tireli'dir ve Yörük'tür.
ezgi-gozeger
Ezgi Gözeger
Doğum: 1986-07-30 (36 yaşında)
Nereli: İzmir
Burç: Aslan
Meslek: Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status