Ezhel kimdir?

ezhel Ezhel
Doğum:1990-07-01 (29 yaşında)
Nereli:Erzincan
Burç:Yengeç
Meslek:Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
ezhel
Ezhel
Doğum :1990-07-01 (29 yaşında)
Nereli :Erzincan

Burç :

Yengeç
Meslek :Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
ezhel
1990 senesinde Ankara Cebeci'de dünyaya gelen Ezhel ya da gerçek ismi Ömer Sercan İpekçioğlu, Ankara TED kolejinde eğitim gördü. Müzisyen bir aileden gelen başarılı rapçi, kuzenlerinin yönlendirmesiyle 12 yaşında rap ile ilgilenmeye başladı ve bir çok müzik aletini çalmasını öğrendi. Ders notlarının iyi olmaması nedeniyle burslu okuduğu TED Kolejini bırakmak ve liseyi açıktan bitirmek zorunda kaldı.

Bir dönem reggae kanalına girip gitarıyla yaptığı şarkıları YouTube kanalından dinleyicilere sundu. Türkçe rapin öne çıkan isimleriyle çalıştıktan sonra ilk albümünü olan "Müptezhel"i 2017 yılında yayımladı. Bu albümün oldukça ilgi görmesiyle adından söz ettirmeye ve Türkiye'de tanınmaya başlandı.

2018 tarihinde bazı şarkılarında uyuşturucu kullanmayı özendirdiği iddiasıyla gözaltına alınıp tutuklandı. Bir aya yakın ceza evinde kalan Ezhel daha sonra bu davadan beraat ederek serbest bırakıldı.

Bir röportajında televizyon ekranına çıkmanın kendisini ürküttüğünü, işini yaparken bir şeylerden çekinmek ve sınırlara hapsolmak istemediğini ifade etmiştir.

Ezhel Nereli?


Kendine has hayran kitlesi edinen Rapçi, Söz Yazarı ve Müzisyen Ezhel baba tarafından aslen Erzincan İliçli'dir.
İnstagram Fotoğrafları (9)
Yaptığı Albümler
2013İki
ezhel
Ezhel
Doğum: 1990-07-01 (29 yaşında)
Nereli: Erzincan
Burç: Yengeç
Meslek: Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
Yaptığı Albümler
2013İki
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status