Fırat Aydınus kimdir?

firat-aydinus Fırat Aydınus
Doğum:1973-10-25 (49 yaşında)
Nereli:İstanbul
Burç:Akrep
Meslek:Hakem
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
firat-aydinus
Fırat Aydınus
Doğum :1973-10-25 (49 yaşında)
Nereli :İstanbul

Burç :

Akrep
Meslek :Hakem
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
firat-aydinus
1973 senesinde tekel fabrikasında işçi olarak çalışan bir babanın çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya gelen Fırat Aydınus, Şehremini Lisesindeki eğitimini tamamladıktan sonra İstabul Üniversitesi jeofizik mühendisliği bölümünden mezun oldu. Gençlik yıllarında Davutpaşaspor Kulübünde futbol oynadı. Babasının tavsiyesi üzerine futbolu bırakarak hakemliğe yöneldi. Öğretmen olan abisi Fethi Aydınus aynı zamanda eski bir hakemdir.

1993 senesinde hakemlik kariyerine başlayan Fırat Aydınus, 10 yıl sonra 2003'te "Elazığspor – Konyaspor" karşılaşmasıyla ilk Süper Lig maçını yönetti. Daha sonraki yıllarda başarılı performansını sürdürerek FIFA kokartı aldı. Bir dönem Köfteci Ramiz'in bayiliğini alarak ticarete atıldı, bunun yanı sıra istanbul Bağdat Caddesi'nde bulunan bir dershanede yöneticilik yaptı.

Bir röportajında, Davutpaşa'da futbol oynarken hakem olan abisinin bir maçını yönettiğini, maç içerisinde tartıştıklarını ve kendisine sarı kart gösterdiğini söylemiştir. Ayrıca maçlara çıkmadan önce müzik dinlediğini, Sezen Aksu hayranı olduğunu ve boş vakitlerinde playstation oynamayı sevdiğini belirtmiştir.

2005 senesinde özel bir bankada çalışan Teyyübe Aydınus ile dünya evine girdi. Bu evliliğinden "Mina Deniz" isimli bir kızı dünyaya geldi. Eşi aldatıldığını ve kocasının sorumluluklarını yerine getirmediğini iddia edip boşanma davası açtı. 2013 senesinde ise anlaşmalı olarak boşandı.

Fırat Aydınus Nereli?


İstanbul bölgesi hakemi Fırat Aydınus'un aslen İstanbul Fatihli olduğu bilinmektedir. Ancak İnstagram hesabından çocukluk yıllarına ait Yalova'da çekilmiş bir fotoğrafı paylaşmış ve sosyal medyada yaptığımız araştırmalarda Yalovalı olduğu ifade edilen bir kullanıcı paylaşımına da rastlanılmıştır.
firat-aydinus
Fırat Aydınus
Doğum: 1973-10-25 (49 yaşında)
Nereli: İstanbul
Burç: Akrep
Meslek: Hakem
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status