Gizem Katmer kimdir?

gizem-katmer Gizem Katmer
Doğum:1995-12-25 (26 yaşında)
Nereli:Rize
Burç:Oğlak
Meslek:Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
gizem-katmer
Gizem Katmer
Doğum :1995-12-25 (26 yaşında)
Nereli :Rize

Burç :

Oğlak
Meslek :Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
gizem-katmer
1995 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Gizem Katmer, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde oyunculuk eğitimi aldı. 1 kız kardeşi bulunmaktadır.

2020 senesinde yayına giren Masumlar Apartmanı'nda canlandırdığı Neriman karakteriyle herkes tarafından tanınmaya başlayan Gizem Katmer, bir röportajında, çok mutlu bir çocukluk geçirdiğini, okulda derslerinin iyi olduğunu, ortaokulda bir tiyatro oyununu izlerken etkilendiğini ve orada oyuncu olmaya karar verdiğini, oyunculuk okuduğunda ailesinden hep destek gördüğünü, üniversitedeyken hocasının ona cici kız rollerinde oynaması gerektiğini söylediğinde çok yıkıcı olduğunu ve oyunculuk hayatında bu imajdan uzaklaşmaya çalıştığını söyledi.

Gizem Katmer Nereli?


Eskiden Topuk Yaylasında antrenman izlemeye gidecek kadar Fanatik Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirten Gizem Katmer kendi İnstagram hesabından yaptığı açıklamada aslen Rizeli olduğunu açıkladı.
Dizileri
Dizi İsmiKarakterYıl
Masumlar Apartmanı Neriman 2020
gizem-katmer
Gizem Katmer
Doğum: 1995-12-25 (26 yaşında)
Nereli: Rize
Burç: Oğlak
Meslek: Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
Yer Aldığı Son Diziler
Masumlar Apartmanı
Neriman 2020
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status