Hakan Kanık kimdir?

hakan-kanik Hakan Kanık
Doğum:1999-06-17 (24 yaşında)
Nereli:İstanbul
Burç:ikizler
Meslek:Aşçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
hakan-kanik
Hakan Kanık
Doğum :1999-06-17 (24 yaşında)
Nereli :İstanbul

Burç :

ikizler
Meslek :Aşçı
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
hakan-kanik
1999 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Hakan Kanık, Kadıköy Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun oldu. Daha sonra Muğla'ya yerleşerek eğitimine burada devam etti. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Heykel bölümünü kazandı fakat 1 senelik öğrenim sonunda okulunu yarıda bıraktı. Aynı zamanda basketbol ve atletizm ile de ilgilendi. Ailesinin tek çocuğudur. Annesi Özlem Kanık Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşamını sürdürmektedir.

15 yaşında ailesinden ayrılarak tek başına yaşamaya başlayan Hakan Kanık, yine bu dönemde yemek yapmayı bir hobi haline getirdi. İlerleyen yıllarda kendisini geliştirerek bu işle profesyonel olarak ilgilenmeye başladı. Bir dönem çeşitli mekanlarda komilik de yaptı. Moro Nişantaşı ve Bodrum'da bulunan Il Riccio Beach House otelinde yarı şef olarak çalıştı. 2018 senesinde, katıldığı Masterchef yemek programıyla bir anda herkes tarafından tanınan kişi haline geldi. Özellikle yaptığı et yemekleriyle adından söz ettirdi. Bu program sonrası Acun Ilıcalı tarafından 2019 Survivor yarışmasına dahil edildi.

Hakan Kanık Nereli?


Hakan Kanık anne tarafından Muğla, baba tarafından ise aslen İstanbullu'dur. Kişisel Facebook hesabından memleketinin İstanbul olduğunu belirtmiştir.
hakan-kanik
Hakan Kanık
Doğum: 1999-06-17 (24 yaşında)
Nereli: İstanbul
Burç: ikizler
Meslek: Aşçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status