Halil Umut Meler kimdir?

halil-umut-meler Halil Umut Meler
Doğum:1986-08-01 (37 yaşında)
Nereli:İzmir
Burç:Aslan
Meslek:Hakem
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
halil-umut-meler
Halil Umut Meler
Doğum :1986-08-01 (37 yaşında)
Nereli :İzmir

Burç :

Aslan
Meslek :Hakem
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
halil-umut-meler
1986 senesinde Selçuk Efesspor'da kulüp yöneticisi bir babanın çocuğu olarak İzmir'de dünyaya gelen Halik Umut Meler, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun oldu. Hakemliğe babasının önerisiyle üniversitenin 4. sınıfında başladı. Mezuniyeti sonrası İzmir'e döndü ve uzun süre burada il hakemi olarak görev yaptı. Bir dönem futbol da oynadı. 2013 senesinde çocukluk aşkıyla dünya evine girdi.

2013 tarihinde bölgesel kategori hakemliğinden ulusal kategori hakemliğine yükseldi. 2 sene boyunca bu kategoride görev yaptı. 2015'de ise Süper Lig ve 1. Lig maçlarını yönetebileceği üst klasman hakemliğine terfi etti. İlk kez 2015 senesinde Başakşehir - Akhisarspor müsabakasıyla bir Süper Lig maçını yönetti.

Bir röportajında, sahaya girdikten sonra psikolojik olarak rahatlattığını düşündüğü için çim koparıp ısınmaya başlayıncaya kadar avcunda tuttuğunu, hata yaptığı maçlarda vicdani olarak rahatsızlık yaşadığını ve hatta bazen uykusunun bile kaçtığını söylemiştir. Ayrıca futbolculuğu döneminde sahada çok hırçın olduğunu, dolayısıyla futbolcularla iyi bir diyalog kurmaya çalıştığını da belirtmiştir.

Halil Umut Meler nereli?


Makedonya göçmeni bir ailenden gelen Halil Umut Meler, aslen İzmirli'dir. Bir röportajında bütün akrabalarının İzmir'de yaşadığını da söylemiştir.
halil-umut-meler
Halil Umut Meler
Doğum: 1986-08-01 (37 yaşında)
Nereli: İzmir
Burç: Aslan
Meslek: Hakem
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
il_sec
burc_sec
Yorumlar
ahmet mutlu  2019-01-23
allah belanı versin .doğradın ts yi


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status