Hayrettin Karaoğuz kimdir?

hayrettin-karaoguz Hayrettin Karaoğuz
Doğum:1984-07-06 (38 yaşında)
Nereli:Trabzon
Burç:Yengeç
Meslek:Fenomen
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
hayrettin-karaoguz
Hayrettin Karaoğuz
Doğum :1984-07-06 (38 yaşında)
Nereli :Trabzon

Burç :

Yengeç
Meslek :Fenomen
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
hayrettin-karaoguz
1984 senesinde memur bir babanının tek çocuğu olarak İstanbul Bakırköy'de dünyaya gelen Hayrettin ya da tam adıyla Hayrettin Onur Karaoğuz, ilkokul yıllarında hiç konuşmayan bir çocuk olduğunu, sonraki yıllarda açıldığını ve komik bir insan haline geldiğini belirtmiştir. Liseden mezun olduktan sonra reklamcılık okumak istemiş ve ailesinin de desteği ile Kadir Has Üniversitesi reklamcılık bölümünde eğitim görmüştür.

Üniversite yıllarında tiyatroya merak salan Hayrettin Karaoğuz, üniversitenin tiyatro kulübünde arkadaşlarıyla beraber çalışmalarda bulunmuş, tiyatro sahnelerinde çeşitli karakterleri canlandırmıştır. Aynı zamanda ajanslarda çalışarak reklamcılık alanında kendini geliştirmeye devam etmiştir. Üniversite arkadaşlarıyla çektikleri komik videoları sosyal medya hesaplarından yayımlamaya başlamasıyla büyük bir ilgi görmüş ve kısa zamanda milyonlarca kişinin takip ettiği fenomen haline gelmiştir. Turkcell, Doritos ve Fanta gibi şirketlerin reklamlarında rol almış ayrıca 2011 senesinde, Star Tv’de 2 sezon boyunca "Hayrettin" isimli komedi programını hazırlamış ve sunmuştur. 2013 senesinde eğitim görmek amacıyla gittiği Amerika'da oradaki halkı tiye alan eğlenceli ve komik videolar çekerek Youtube kanalında yayımlamıştır, bu videolar izleyiciler tarafından yine büyük bir ilgi görmüştür. 2018 senesinde TRT ekranlarından yayımlanan "Kalk Gidelim" isimli dizide 3 kağıtçılık yapan Ercan karakterini canlandırmıştır.

Hayrettin Karaoğuz Nereli?


Kendine has mizah anlayışı bulunan Hayrettin, bir Trabzon gezisinde Of Belediye Başkanını ziyaret etmiş ve aile köklerinin Of'a dayandığını söylemiştir. Aslen Trabzon Oflu'dur.
Dizileri
Dizi İsmiKarakterYıl
Kalk Gidelim - 2017
Hayrettin - 2010
hayrettin-karaoguz
Hayrettin Karaoğuz
Doğum: 1984-07-06 (38 yaşında)
Nereli: Trabzon
Burç: Yengeç
Meslek: Fenomen
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
Yer Aldığı Son Diziler
Kalk Gidelim
- 2017
Hayrettin
- 2010
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status