Hüseyin Göçek kimdir?

huseyin-gocek Hüseyin Göçek
Doğum:1976-11-30 (46 yaşında)
Nereli:Zonguldak
Burç:Yay
Meslek:Hakem
huseyin-gocek
Hüseyin Göçek
Doğum :1976-11-30 (46 yaşında)
Nereli :Zonguldak

Burç :

Yay
Meslek :Hakem
huseyin-gocek
1976 senesinde saha komiseri babanın çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya gelen Hüseyin Göçek, çocukluk yıllarında 2 sene Beşiktaş kulübü alt yapısında futbol oynadı. Boyunun takım arkadaşlarına oranla daha çabuk uzaması sonrası ilgisini basketbola yönlendirdi. Okul takımında çıktığı bir basketbol maçı sonrası Galatasaray kulübünden teklif aldı. 3 yıl boyunca Galatasaray'ın genç takımında basketbol oynadı. Yıldız Teknik Üniversitesi'nin İnşaat Mühendisliği bölümündeki eğitimi nedeniyle basketbola ara vermek zorunda kaldı. 20 yaşındayken katıldığı bir hakemlik kursunda başarılı olması sonrası ise hakemlik kariyerine başladı.

Üniversitedeki eğitimi nedeniyle Galatasaray genç basketbol takımındaki kariyerine ara veren Hüseyin Göçek, öğrencilik yıllarında Ülkerspor, Kurtuluşspor ve Tekelspor'da basketbol oynamaya devam etti. Yine aynı yıllarda katıldığı bir hakemlik kursunda başarılı olması sonrası yardımcı hakem olarak amatör kümede maç yönetmeye başladı. İlk kez 2004 senesinde Kayserispor - Ankaragücü karşılaşmasıyla bir Süper Lig maçında orta hakem olarak görev yaptı.

Eşi ve Çocuğu


2005 senesinde Diş Hekimi Ezgi Dökme ile dünya evine girdi. Bu evliliğinden Berk Deniz isimli oğlu dünyaya geldi.

Hangi takımı tutuyor?


Bir röportajında balık tutmayı çok sevdiğini, oğluyla birlikte sık sık olta attığını, Sezen Aksu dinlediğini, insanların tuttuğu takımı eşi ve oğluna sorduğunu bu sebep ile oğlunun giydiği kıyafetlerin rengine dahi dikkat ettiğini söylemiştir.

Hüseyin Göçek Nereli?


1.85 m. boyundaki İstanbul bölgesi hakemi Hüseyin Göçek, anne ve baba tarafından aslen Zonguldaklı'dır.
huseyin-gocek
Hüseyin Göçek
Doğum: 1976-11-30 (46 yaşında)
Nereli: Zonguldak
Burç: Yay
Meslek: Hakem
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status