İlayda Ildır kimdir?

ilayda-ildir İlayda Ildır
Doğum:1996-02-10 (26 yaşında)
Nereli:Ankara
Burç:Kova
Meslek:Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
ilayda-ildir
İlayda Ildır
Doğum :1996-02-10 (26 yaşında)
Nereli :Ankara

Burç :

Kova
Meslek :Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
ilayda-ildir
1996 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen İlayda Ildır, ilk ve orta öğrenimlerini yine bu ilde tamamladı. İstanbul Yeditepe Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun oldu. Kendisinden 2 yaş küçük "Arda Ildır" isminde bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

İlayda Ildır, üniversite mezuniyeti sonrası D-Smart ve Coca Cola gibi markaların reklamlarında boy gösterdi. Ardından ilk kez 2016 senesinde, Show Tv ekranlarından yayımlanan romantik komedi konulu "Aşk Laftan Anlamaz" isimli yapımla bir televizyon dizisinde rol aldı. Sonrasında "Savaşçı" ve "Söz" dizilerde oyunculuğunu sergiledi. Özellikle Söz dizisinde canlandırdığı "Nazlı Korkmaz" karakteriyle adından çokça söz ettirdi.

Bir röportajında, zaman makinesine sahip olsa 1960'ların İstanbul'una gitmek isteyeceğini, Amerikalı şarkıcı Justin Timberlake'in hayranı olduğunu ve Harry Potter kitaplarını okumayı sevdiğini söylemiştir.

İlayda Ildır Nereli?


Kısa zamanda kendine has hayran kitlesi edinen 1.64 m. boyundaki başarılı oyuncu İlayda Ildır, baba tarafından aslen Ankaralı'dır. Sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladığı bir canlı yayında babasının Ankaralı olduğunu açıklamıştır.
Dizileri
Dizi İsmiKarakterYıl
Söz Nazlı Korkmaz 2017
ilayda-ildir
İlayda Ildır
Doğum: 1996-02-10 (26 yaşında)
Nereli: Ankara
Burç: Kova
Meslek: Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
Yer Aldığı Son Diziler
Söz
Nazlı Korkmaz 2017
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status