Kerimcan Durmaz kimdir?

kerimcan-durmaz Kerimcan Durmaz
Doğum:1994-11-02 (27 yaşında)
Nereli:Balıkesir
Burç:Akrep
Meslek:Fenomen
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
kerimcan-durmaz
Kerimcan Durmaz
Doğum :1994-11-02 (27 yaşında)
Nereli :Balıkesir

Burç :

Akrep
Meslek :Fenomen
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
kerimcan-durmaz
1994 senesinde balık restoranı işletmecisi bir babanın çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya gelen Kerimcan Durmaz, lise eğitiminin ardından Azerbaycan Bakü'ye giderek orada makyöz olarak çalıştı. 2015 tarihinden itibaren sosyal medya hesaplarına yüklediği videolar büyük ilgi gördü ve kısa zamanda tüm Türkiye'de tanınan bir fenomen haline geldi. İstanbul'a döndüğünde sosyal medyadan kazandığı ünün de etkisiyle eğlence mekanlarında DJ olarak çalışmaya başladı. İki ablası bulunmaktadır. Annesi ev hanımıdır. Ailesinin Durmaz soyadını sürdürecek tek erkek olduğunu belirtmiştir.

Kamera karşısına ilk kez 2016 yılında yayımlanan "İşte Benim Stilim" isimli moda yarışma programında jüri üyeliği yaparak geçmiştir. İlk kazandığı parayla annesine ev, babasına ise araba almıştır. Burnundan ve dudağından estetik ameliyat olmuştur.

Bir röportajında hep aykırı bir insan olduğunu, okuldaki tepkiler nedeniyle liseyi dışarıdan bitirmek zorunda kaldığını, babasıyla birlikte Ümre'ye gitmek istediğini ifade etmiştir. Ayrıca bir dönem, Samsun'da uğradığı silahlı saldırı ve aylık kazancının çok yüksek olduğu ile ilgili haberlerle gündeme gelmiştir.

Kerimcan Durmaz Nereli?


İnstagram'da milyonlarca kişi tarafından takip edilen Fenomen ve DJ Kerimcan Durmaz aslen Balıkesir Erdekli'dir.
kerimcan-durmaz
Kerimcan Durmaz
Doğum: 1994-11-02 (27 yaşında)
Nereli: Balıkesir
Burç: Akrep
Meslek: Fenomen
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status