Levent Özçelik kimdir?

levent-ozcelik Levent Özçelik
Doğum:1963-01-01 (60 yaşında)
Nereli:Trabzon
Burç:Oğlak
Meslek:Spor Yorumcusu
levent-ozcelik
Levent Özçelik
Doğum :1963-01-01 (60 yaşında)
Nereli :Trabzon

Burç :

Oğlak
Meslek :Spor Yorumcusu
levent-ozcelik
Doğum tarihi net olarak bilinmeyen spor yorumcusu Levent Özçelik Ankara'da dünyaya gelmiş ve çocukluk yılları Ankara'da geçmiştir. Bahçelievler Deneme Lisesi'ndeki eğitiminin ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Gençlik yıllarında politika yapmak istediğini ve bu düşüncenin kalbinde hep var olacağını belirmiştir.

19 yaşında 7 bin kişinin girdiği TRT sınavında 3. olarak sunuculuk kariyerine başladı. TRT'deki ilk yıllarında önce lig maçları, daha sonra Olimpiyat müsabakalarını anlatmıştır. Hentbol, voleybol, yüzme, bisiklet, ve masa tenisi gibi sporların anlatımını da yapmıştır. 2000 senesinde Galatasaray'ın Arsenal'i yenerek UEFA kupasını kazandığı maçın spikeridir. Son olarak TRT'nin 2018 Dünya Kupası anlatım kadrosunda olduğu açıklanmıştır.

Trabzonspor'un Aston Villa maçını unutamadığını, evde bu maçı izlerken golün geleceğini hissederek TV'nin sesini kıstığını ve gol sonrası golü kendi kendine aynı coşkuyu hissederek anlattığını belirtmiştir.

Levent Özçelik Nereli?


Hem kendisi hem de başkası için memleketçilik şemsiyesi altına girilmesini doğru bulmadığını ve Trabzon'u çok sevdiğini ifade eden Levent Özçelik aslen Trabzonlu'dur.
levent-ozcelik
Levent Özçelik
Doğum: 1963-01-01 (60 yaşında)
Nereli: Trabzon
Burç: Oğlak
Meslek: Spor Yorumcusu
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status