Mahmut Orhan kimdir?

mahmut-orhan Mahmut Orhan
Doğum:1993-01-11 (29 yaşında)
Nereli:Bursa
Burç:Oğlak
Meslek:DJ
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
mahmut-orhan
Mahmut Orhan
Doğum :1993-01-11 (29 yaşında)
Nereli :Bursa

Burç :

Oğlak
Meslek :DJ
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
mahmut-orhan
1993 senesinde oto boyacısı bir babanın 3. çocuğu olarak Bursa'nın Yıldırım Mahallesinde dünyaya gelen Mahmut Orhan, aile ekonomisine katkı sağlamak amacıyla 12 yaşında bir mağazada satış elemanı olarak çalıştı. Burada DJ'lik yapan arkadaşlar edinmesiyle birlikte bu mesleğe ilgi duymaya başladı. Kendisinden büyük 2 erkek kardeşi bulunmaktadır.

Ailesinde müzikle ilgilenen biri olmayan Mahmut Orhan, 16 yaşındayken çalıştığı mağazaya alışveriş yapamaya gelen DJ bir arkadaşının iş teklifini kabul etti. Çeşitli organizasyonlarda kolon ve ses sistemi malzemeleri taşıdı. Bu süreç içerisinde DJ'lik yapabileceğine inanarak kendisini bu alanda geliştirmeye başladı. 1 sene sonra kendini ses sistemini kurduğu salonlarda sahne alırken buldu. 19 yaşındayken yaptığı "Ceiron" isimli parçayı Yunan müzik yapım şirketine gönderdi. Şarkıyı beğenen şirketin bunu albümde kullanmasıyla birlikte kariyerinde yükselişe geçti. İstanbul'da Bebek gibi mekanlarda sahne aldı. 2016 senesinde piyasaya sürdüğü "Feel" isimli şarkı ilk 6 ay hiç ilgi görmedi. Şarkı Yunanistan'da bir anda parladı, bu durum diğer ülkelere de sıçrayınca, parça müzik listelerinin başına yerleşti. Bu başarının ardından plak şirketlerinin aradığı kişi haline geldi.

Bir röportajında, DJ olmaya karar verdiği dönemde aylarca para biriktirerek bir MacBook alabildiğini, kırık bir kulaklıkla bu işe başladığını, başlarda "Mahmut" ismini kullanmaması gerektiğini söyleyenlerin olduğunu, adını dayısından aldığını ayrıca arabalara merakının olduğunu ve şöhretin sosyal hayatını bitirdiğini söylemiştir.

Mahmut Orhan Nereli?


Kendisini her fırsatta "milliyetçi" bir kişi olarak tanımlayan DJ Mahmut Orhan baba tarafından aslen Bursalı'dır. Ayrıca Bursaspor'un hiçbir maçını kaçırmayacak derecede koyu bir taraftardır.
mahmut-orhan
Mahmut Orhan
Doğum: 1993-01-11 (29 yaşında)
Nereli: Bursa
Burç: Oğlak
Meslek: DJ
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status