Mahmut Tekdemir kimdir?

mahmut-tekdemir Mahmut Tekdemir
Doğum:1988-01-20 (35 yaşında)
Nereli:Diyarbakır
Burç:Oğlak
Meslek:Futbolcu
mahmut-tekdemir
Mahmut Tekdemir
Doğum :1988-01-20 (35 yaşında)
Nereli :Diyarbakır

Burç :

Oğlak
Meslek :Futbolcu
mahmut-tekdemir
1988 senesinde Diyarbakır'da dünyaya gelen Mahmut Tekdemir, 5 yaşındayken ailesiyle birlikte İstanbul'a taşındı. Babası İstanbul Zeytinburnu'nda bulunan Veliefendi Hipodromunda at bakıcılığı yapmaya başladı. Futbolculuk serüvenindeki ilk önemli adımını dokuz yaşındayken Damlaspor altyapısına kayıt olmasıyla birlikte attı. Toplam 3 kardeşi daha bulunmaktadır.

Gençlik yıllarında aile bütçesine katkıda bulunmak amacıyla su satıcılığı ve tekstil işçiliği gibi işlerle de uğraşan Mahmut Tekdemir, Damlaspor bünyesinde bir maçta gösterdiği performansın beğenilmesi sonrası 14 yaşındayken Başakşehir Belediyesi Spor Kulübü'nün alt yapısına geçiş yaptı. İlk kez 2006 senesinde A takım ile antrenmanlara çıkmaya başladı. O dönem Abdullah Avcı yönetiminde 1.lig'de mücadele eden takımı, 2008 senesinde Süper Lig'e çıkma başarısı gösterdi. Türkiye Milli Takımının çeşitli kategorilerinde de forma giydi.

Bir röportajında çocuk yaşlarda ara ara at bakıcılığı yapan babasının yanına gidip atları sevdiğini fakat jokey olmayı hiç düşünmediğini, futbola stoper olarak başladığını ve Başakşehir'in taraftarı olmadığı için neredeyse taraftar baskısı göremeden futbolu bırakacağını ifade etmiştir.

Mahmut Tekdemir Nereli?


Evli ve bir kız çocuğu babası Futbolcu Mahmut Tekdemir baba tarafından aslen Diyarbakır Çermikli'dir.
Son Transferleri
2006Büyükşehir Bld.
2006Büyükşehir U21
mahmut-tekdemir
Mahmut Tekdemir
Doğum: 1988-01-20 (35 yaşında)
Nereli: Diyarbakır
Burç: Oğlak
Meslek: Futbolcu
Son Transferleri
2006Büyükşehir Bld.
2006Büyükşehir U21
il_sec
burc_sec
Yorumlar
furkan  2019-11-22
abi ben beşiktaşlıyım bende futbol oynamayı çok seviyorum mahallede ben evdeyken arkadaşlarım top oynuyor bende onların yanına gidip oynuyorum aradan 5 dakika geçiyor 2 gol atıp arkadaşlarım şok
hediye  2019-10-31
Aşkım sevgiliyoru canım bebeğim cevap seni aşkım tamam öptüm seni


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status