Mehmet Demirkol kimdir?

mehmet-demirkol Mehmet Demirkol
Doğum:1970-03-12 (53 yaşında)
Nereli:Hatay
Burç:Balık
Meslek:Spor Yorumcusu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo  
mehmet-demirkol
Mehmet Demirkol
Doğum :1970-03-12 (53 yaşında)
Nereli :Hatay

Burç :

Balık
Meslek :Spor Yorumcusu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo
mehmet-demirkol
1970 senesinde devlet memuru bir baba ve terzi bir annenin çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya gelen Mehmet Demirkol, yatılı olarak Galatasaray Lisesi'nde eğitim gördü, ardından Marmara Üniversitesi kamu yönetiminden mezun oldu. 1999 Gölcük depreminde Gölcükte askerlik yapmaktaydı.

Bir dönem turizm sektöründe çalışan Mehmet Demirkol, ardından bir şirkette 5 sene boyunca metin yazarlığı görevini yürüttü. Daha sonra haftalık olarak yayımlanan Gazete Pazar'da yaptığı futbol yazarlığı, kariyerindeki yükseliş noktalarından biri oldu. Sırasıyla Radikal, Milliyet ve Fanatik gibi gazetelerde yayımlanan köşe yazılarıyla haftanın maçlarını ve spor gündemini değerlendirdi. Bunun yanı sıra NTV spor gibi çeşitli kanallarda spor yorumculuğu yaptı. NTV Spor'un kapanması sonrası 2018 senesinde süper lig maçlarını yayımlama hakkı bulunan beIN Sports'la anlaştığı duyuruldu.

Bir röportajında, gençliğinde maddi olarak çok sıkıntılar yaşadığını, Galatasaray lisesinde eğitim görürken diplomat olmayı düşündüğünü fakat sonradan kendisine uygun bir iş olmadığını anladığını, fanatik Fenerbahçeli olan babasının kendisini Galatasaray lisesine yazdırmak için çok uğraştığını ve televizyonda kendisini hiç izlemediğini söylemiştir.

Mehmet Demirkol Nereli?


Fenerbahçe taraftarı olan evli ve 2 çocuk babası Mehmet Demirkol anne tarafından İstanbullu, baba tarafından ise aslen Hataylı'dır.
mehmet-demirkol
Mehmet Demirkol
Doğum: 1970-03-12 (53 yaşında)
Nereli: Hatay
Burç: Balık
Meslek: Spor Yorumcusu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status