Mehmet Kasapoğlu kimdir?

mehmet-kasapoglu Mehmet Kasapoğlu
Doğum:1976-01-01 (47 yaşında)
Nereli:Manisa
Burç:Oğlak
Meslek:Siyasetçi
mehmet-kasapoglu
Mehmet Kasapoğlu
Doğum :1976-01-01 (47 yaşında)
Nereli :Manisa

Burç :

Oğlak
Meslek :Siyasetçi
mehmet-kasapoglu
1976 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Marmara Üniversitesi'nde İşletme Bölümü'nden mezun olmuş ardından Amerika'daki Palm Beach Atlantic Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamlamıştır.

Üniversite yıllarında sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmış, mezuniyeti sonrası özel sektörde ticaret alanında çalışmalarda bulunmuştur.

2009 yılında Başbakanlık Müşavirliği görevine atanması sonrası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda çeşitli çalışmalarda bulunmuştur. 2012 yılında Spor Toto Teşkilat Başkanı Bekir Yunus Uçar'ın görevinden istifa etmesi sonucu bu kurumun başkanlığına geçmiştir. 2018 genel seçimlerinin ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yemin töreninden sonra yaptığı açıklamayla Gençlik ve Spor Bakanlığı görevine getirilmiştir.

Mehmet Kasapoğlu Nereli?


Arapça ve İngilizce konuşabilen, evli ve bir çocuk babası Mehmet Kasapoğlu aslen Manisa Kulalı'dır.
mehmet-kasapoglu
Mehmet Kasapoğlu
Doğum: 1976-01-01 (47 yaşında)
Nereli: Manisa
Burç: Oğlak
Meslek: Siyasetçi
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status