Memet Özer kimdir?

memet-ozer Memet Özer
Doğum:1971-06-01 (52 yaşında)
Nereli:Ordu
Burç:ikizler
Meslek:TV Programcısı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
memet-ozer
Memet Özer
Doğum :1971-06-01 (52 yaşında)
Nereli :Ordu

Burç :

ikizler
Meslek :TV Programcısı
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
memet-ozer
Hayriye ve Kemal çiftinin çocuğu olarak 1971 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Memet Özer, öğrencilik yıllarında 5 yıldızlı bir otelin yiyecek-içecek departmanında çalıştı. Buradaki göreviyle birlikte ahçılığa da ilgi duymaya başladı. 26 yaşına kadar bu otelde görev yaptıktan sonra Cafe Marmara isimli mekanın müdürlüğünü ve ardından askere gidene kadar çeşitli kurumlarda üst düzey yöneticilik yaptı. 1 Kız kardeşi bulunmaktadır.

Yaptığı Programlar


Askerlik dönüşü Kadıköy Bağdat Caddesi'nde İtalyan mutfağı üzerine hizmet veren Il Conte isimli restaurantı açtı. Ardından Fox Tv'den gelen teklifi kabul etmesiyle birlikte 2016 senesinde ilk bölümü yayımlanan "Memet Özer ile Mutfakta" isimli programını yaptı. Bu program ile birlikte kendine has hayran kitlesi edindi ve özellikle ev hanımları tarafından tanınan kişi haline geldi.

Aşk Hayatı


2005 senesinde Sivaslı ünlü model Tülin Şahin ile dünya evine girdi. 12 yıl süren evliliklerini 2017 senesinde anlaşmalı olarak sonlandırdı. 2018 senesinde ise sevgilisi Gazeteci Verda Özer ile aşk yaşamaya başladı.

Bir röportajında, yemek yapmaya çocukluktan beri meraklı olduğunu ve 13 yaşındayken annesinin arkadaşlarına yemek yaptığını söylemiştir.

Memet Özer Nereli?


Televizyonda yaptığı yemek programlarıyla tanınan Ahçı Şef Memet Özer'in anne tarafından İstanbul baba tarafından ise aslen Ordulu olduğu bilinmektedir.
memet-ozer
Memet Özer
Doğum: 1971-06-01 (52 yaşında)
Nereli: Ordu
Burç: ikizler
Meslek: TV Programcısı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
il_sec
burc_sec






sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status