Mete Kalkavan kimdir?

mete-kalkavan Mete Kalkavan
Doğum:1979-08-17 (42 yaşında)
Nereli:Samsun
Burç:Aslan
Meslek:Hakem
mete-kalkavan
Mete Kalkavan
Doğum :1979-08-17 (42 yaşında)
Nereli :Samsun

Burç :

Aslan
Meslek :Hakem
mete-kalkavan
1979 senesinde eski CHP Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan'ın çocuğu olarak Samsun'da dünyaya gelen Mete Kalkavan, babasının Samsun Yolspor ve Samsunspor'da yönetici olması dolayısıyla küçük yaşlardan itibaren futbolla ilgilenmeye başladı. İlk ve ortaokul eğitimlerini Samsun'da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İstanbul'da oluklu mukavva üreten bir fabrikanın ortağıdır. Annesi ve babası da kendisi gibi mühendistir. Diş doktoru olan bir de kız kardeşi vardır. 2017 senesinde ise babasını kaybetti.

Hakemliğe 1995 senesinde lise 2. sınıftayken kayıt olduğu bir kursla başlayan başlayan Mete Kalkavan, üniversite mezuniyeti sonrası Amerika'ya giderek dil eğitimi aldı. Burada da bir 1 sene hakemlik yaptı. İlk defa 2011 senesinde "Gençlerbirliği - Konyaspor" müsabakasıyla bir Süper Lig maçında orta hakem olarak görev yaptı.

2012 senesinde otelcilik sektörüyle uğraşan eşi "Selda Saf" ile Samsun'da gerçekleşen nikahla dünya evine girdi.

Bir röportajında, ailece gemi acenteliği yaptıklarını, okul takımlarında oynadığını fakat lisanslı futbolcu olamadığını, Samsun'a gittiği zaman kendisini tanıyanların fazlalaştığını, basketbol izlemeyi sevdiğini, haftada en az 1 film izlediğini ve siyasi kitapları okuduğunu söylemiştir.

Mete Kalkavan nereli?


1.79 boyundaki İstanbul bölgesi hakemi Mete Kalkavan, baba tarafından aslen Samsunlu'dur.
mete-kalkavan
Mete Kalkavan
Doğum: 1979-08-17 (42 yaşında)
Nereli: Samsun
Burç: Aslan
Meslek: Hakem
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status