Miray Daner kimdir?

miray-daner Miray Daner
Doğum:1999-01-15 (24 yaşında)
Nereli:Giresun
Burç:Oğlak
Meslek:Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
miray-daner
Miray Daner
Doğum :1999-01-15 (24 yaşında)
Nereli :Giresun

Burç :

Oğlak
Meslek :Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
miray-daner
1999 senesinde psikolog bir annenin çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya gelen Miray Daner, çocukluk yıllarından itibaren oyuncu olma hayalleri kurdu. Bu yöndeki ilk önemli adımını ise bir yakınının ısrarı üzerine ajansa kayıt olmasıyla birlikte attı. 1 hafta sonra reklam filminde oynadı. Güzel sanatlar lisesinde müzik bölümünde eğitim gördü. Halasının oğlu Aras Bulut İynemli de kendisi gibi oyuncudur.

Miray Daner, oynadığı bir reklam filminden kısa süre sonra ilk kez oyuncu olarak kamera karşısına 10 yaşındayken "Papatyam" dizisiyle geçti. Dizi yayından kaldırılana kadar, tam 5 yıl boyunca dizinin kadrosunda yer aldı. Sonraki senelerde "Medcezir", "Vatanım Sensin" ve "Bir Litre Gözyaşı" gibi öne çıkan yapımlarda oynadı. Özellikle Medcezir dizisinde canlandırdığı "Beren" karakteriyle kariyerinde yükselişe geçti.

Bir röportajında, oyunculuk konusunda Metin Akpınar'dan çok şey öğrendiğini, hep çalışkan bir öğrenci olduğunu, müzik dinlemeyi çok sevdiğini, Chappie adında bir köpeği olduğunu, boş zamanlarını onunla geçirdiğini ve oyunculukta Serenay Sarıkaya'yı çok beğendiğini söylemiştir.

Miray Daner Nereli?


Kısa zaman içerisinde hatırı sayılır sayıda hayran kitlesi edinen 1.66 m. boyundaki başarılı oyuncu Miray Daner baba tarafından aslen Giresunlu'dur.
Dizileri
Dizi İsmiKarakterYıl
Bir Litre Gözyaşı Cihan Yürekli 2018
Vatanım Sensin Hilal 2016
Papatyam Gonca 2009
miray-daner
Miray Daner
Doğum: 1999-01-15 (24 yaşında)
Nereli: Giresun
Burç: Oğlak
Meslek: Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
Yer Aldığı Son Diziler
Bir Litre Gözyaşı
Cihan Yürekli 2018
Vatanım Sensin
Hilal 2016
Papatyam
Gonca 2009
il_sec
burc_sec
Yorumlar
Serdar  2018-12-29
Severek ve beğenerek izlediğim ve takip ettiğim ,takdir ettiğim bir oyuncu inşallah bir litre gözyaşı uzun süre devam eder çok başarılı bir dizi ve Miray ida severek izliyorum başarılar????????


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status