Müge Anlı kimdir?

muge-anli Müge Anlı
Doğum:1973-12-19 (50 yaşında)
Nereli:Edirne
Burç:Yay
Meslek:Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
muge-anli
Müge Anlı
Doğum :1973-12-19 (50 yaşında)
Nereli :Edirne

Burç :

Yay
Meslek :Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
muge-anli
1973 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Ekranlarda görülmeye ilk olarak 2006 yılında yayımlanan ve ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen magazin içerikli sabah programı "Dobra Dobra"yı sunarak başlamıştır. Ardından 2010 yılında 1 sene sürecek olan "Mektubunuz Var" isimli kayıp kişilerin arandığı televizyon programını, 2008 yılında ise esrarengiz cinayet ve yakınlarının haber alamadığı kayıp kişi olaylarını çözme üzerine kurulu "Tatlı Sert" isimli tv programını sunmuştur.

2008 yılında eski Siyasetçi ve Gazeteci Burhan Akdağ ile dünya evine girmiş fakat 2012'de boşanmıştır. Bu evliliğinden Lidya isimli bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Burhan Akdağ bir dönem yıllardır kızını görememesi dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yazdığı Müge Anlı'yı şikayet içerikli mektupla gündeme gelmiştir.

Müge Anlı Nereli?


Yıllardır kendisinden haber alınamayan kişileri araştırıp bulması dolayısıyla sosyal medyada hakkında sık sık mizansen paylaşımlar yapılan ayrıca babası ile yıllardır konuşmadığı iddia edilen Müge Anlı aslen Arnavut kökenli Edirneli'dir.
muge-anli
Müge Anlı
Doğum: 1973-12-19 (50 yaşında)
Nereli: Edirne
Burç: Yay
Meslek: Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status