Murat Özdemir kimdir?

murat-ozdemir Murat Özdemir
Doğum:1973-06-06 (49 yaşında)
Nereli:Bolu
Burç:ikizler
Meslek:Aşçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo  
murat-ozdemir
Murat Özdemir
Doğum :1973-06-06 (49 yaşında)
Nereli :Bolu

Burç :

ikizler
Meslek :Aşçı
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo
murat-ozdemir
Aşçı bir babanın çocuğu olarak 1973 senesinde Bolu'da dünyaya gelen Murat Özdemir, aşçılığa 13 yaşındayken İstanbul'da bir otelin mutfağında çalışmasıyla adım attı. Kendisinden büyük 3 kız kardeşi bulunmaktadır. İkinci evliliğinden dünyaya gelen Zehra isminde bir kızı vardır.

Küçük yaşlardayken aile mesleği olan aşçılığa ilgi duymaya başlayan Murat Özdemir, meslek hayatında sırasıyla Kalyon Otel, SwissOtel, Brüksel Türkiye Büyükelçiliği, Çırağan Otel ve Antalya Kremlin Palace WOW Otel gibi kurumlarda görev yaptı. Ardından kendi işinin patronu olmak adına Antalya'da "Bolulu Murat Şefin Köftecisi" isimli lokantayı açtı. Kısa süre içerisinde işlerini büyüterek 3 bayi açılışı daha gerçekleştirdi. İşlerinin kötü gitmeye başlamasıyla birlikte bütün servetini satarak İstanbul'a yerleşti. İstanbul'da maddi olarak sıkıntı yaşamaya başladı. Bir dönem pazarcılık yapan ablasının yanında çalıştı. Sonrasında dolma yaparak bunları pazar tezgahında satmaya karar verdi. Satışların iyi gitmesi sonrası maddi olarak düzlüğe çıktı. İstanbul'da lokanta açarak tekrar işletmecilik yapmaya başladı.

Katıldığı Programlar


2018 senesinde TV 8 kanalında yayımlanan "Yemekteyiz" isimli programa katılmasıyla birlikte ilk kez televizyon ekranlarında görülmeye başladı. Aynı sene "MasterChef" isimli programa da katılmasıyla kısa süre içerisinde herkes tarafından tanınan kişi haline geldi. Aynı zamanda çeşitli yayın organları tarafından 2019 Survivor yarışmasına katılacağı iddia edildi.

Evlilikleri ve Çocuğu


Daha önce 2 kere evlenip boşanan Murat Özdemir'in ilk evliliğini görev yaptığı otelin sahibinin kızıyla gerçekleştirdi. Fakat 5 yıl kadar evli kaldıktan sonra boşandı. İkinci evliliğini kendisinden 12 yaş küçük eşiyle gerçekleştirdi. Boşanmayla sonuçlanan bu evliliğinden Zehra Özdemir isimli bir kız çocuğu dünyaya geldi.

Bir röportajında, aşçılık yaparak iyi para kazandığını, parayı sevdiği için aşçılığı da sevdiğini, geçmişte bir otelde çalışırken 17 yaşındaki çok güzel rus bir kızla aşk yaşadığını ve fitness yapmayı sevdiğini söylemiştir.

2018 senesinde ise evinde beslediği papağana boğazını sıkarak yaptığı işkence ile gündeme geldi. Bu konunun sosyal medyada infial yaratması ve gelen şikayetler üzerine polis ekipleri tarafından göz altına alındı. 1 gün sonra ise serbest bırakıldı.

Murat Özdemir Nereli?


Katıldığı televizyon programlarındaki olağan dışı tavırlarıyla dikkat çeken şef aşçı Murat Özdemir baba tarafından aslen Bolulu'dur.
murat-ozdemir
Murat Özdemir
Doğum: 1973-06-06 (49 yaşında)
Nereli: Bolu
Burç: ikizler
Meslek: Aşçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo  
il_sec
burc_sec
Yorumlar
Ehad  2018-12-18
Murat özdemir gibi ruh hastası kişilik bozukluğucolan insanlar hesap vermelidir.allah sizin gibileri iki cihandada kahretsin


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status