Nil Özalp kimdir?

nil-ozalp Nil Özalp
Doğum:1980-07-29 (42 yaşında)
Nereli:İstanbul
Burç:Aslan
Meslek:Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
nil-ozalp
Nil Özalp
Doğum :1980-07-29 (42 yaşında)
Nereli :İstanbul

Burç :

Aslan
Meslek :Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo      facebook_logo
nil-ozalp
1980 yılında memur bir babanın çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya gelen Nil Özalp, liseye kadar olan eğitimini Silivri'de gördü. Daha sonra Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü kazanmasıyla birlikte İstanbul'a yerleşti. Üniversite öğrencisiyken çeşitli ajanslarda ve radyolarda çalışmış, Çerkezköy'de bulunan bir eğlence mekanında sahne almıştır.

2010 senesinde ise bu alandaki ilk profesyonel adımını atarak şarkıcı arkadaşı Serdar Ortaç'ın desteği ile ilk albümü olan "Acıkolik"i dinleyicilere sunmuştur. Bu albüm ile Türkiye'de tanınmaya başlayan Nil Özalp, 2009 senesinde şarkıcı Tarkan ile aşk yaşamaya başlamış ve bu 2.5 yıl süren birliktelik ara ara magazin programlarına konu olmuştur. İlk konserini ise doğup büyüdüğü Silivri'de vermiştir.

Nil Özalp Nereli?


Sosyal medyada eşcinselere verdiği destek ile bilinen ve bir dönem "Çocuğun eşcinselse de seveceksin" açıklamasıyla da gündem olan Nil Özalp aslen İstanbul Silivrili'dir.
Yaptığı Albümler
2014Durma!
2009Acıkolik
nil-ozalp
Nil Özalp
Doğum: 1980-07-29 (42 yaşında)
Nereli: İstanbul
Burç: Aslan
Meslek: Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo    facebook_logo  
Yaptığı Albümler
2014Durma!
2009Acıkolik
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status