Oğuz Kağan Güçtekin kimdir?

oguz-kagan-guctekin Oğuz Kağan Güçtekin
Doğum:1999-04-06 (24 yaşında)
Nereli:Gaziantep
Burç:Koç
Meslek:Futbolcu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
oguz-kagan-guctekin
Oğuz Kağan Güçtekin
Doğum :1999-04-06 (24 yaşında)
Nereli :Gaziantep

Burç :

Koç
Meslek :Futbolcu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
oguz-kagan-guctekin
Polis memuru bir babanın çocuğu olarak Mersin'de dünyaya gelen Oğuz Kağan Güçtekin, çocukluk yıllarını babasının mesleği nedeniyle birçok farklı şehirde geçirdi. Futbolculuğa 6 yaşındayken İzmirspor Futbol Okulu'na kayıt olmasıyla birlikte adım attı. Ardından babasının tayini nedeniyle ailesiyle birlikte İstanbul'a yerleşti. Burada önce Trabzonspor ardından Fenerbahçe altyapısına kayıt oldu. Kendisinden küçük 1 kardeşi bulunmaktadır.

Oğuz Kağan Güçtekin, Fenerbahçe spor kulübünün çeşitli kademelerinde forma giydikten sonra U19 takımına yükseldi. Burada gösterdiği performans dönemin Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın dikkatini çekti. 18 yaşındayken Fenerbahçe A takımı ile antrenmanlara çıkmaya başladı. Süper Lig'de ilk kez, 2017 senesinde Sivasspor karşılaşmasında oyuna 86 dakikada dahil olarak forma giydi. Bir dönem ünlü İngiliz kulübü M.City'in kendisini transfer etmek istediğiyle ilgili haberlerle gündeme geldi.

Bir röportajında, en büyük motivasyon kaynağının ailesi olduğunu, hem saha içi hem saha dışı davranışlarıyla Emre Belezoğlu'nu kendisine örnek aldığını ve en büyük hayalinin koluna Fenerbahçe kaptanlık pazubandını geçirmek olduğunu söylemiştir.

Oğuz Kağan Güçtekin Nereli?


1.75 m. boyundaki başarılı defansif ortasaha oyuncusu Oğuz Kağan Güçtekin baba tarafından aslen Gaziantepli'dir.
Son Transferleri
2017Fenerbahçe
2015Fenerbahçe U19
2014Fenerbahçe U16
2014Fenerbahçe Alt.
oguz-kagan-guctekin
Oğuz Kağan Güçtekin
Doğum: 1999-04-06 (24 yaşında)
Nereli: Gaziantep
Burç: Koç
Meslek: Futbolcu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
Son Transferleri
2017Fenerbahçe
2015Fenerbahçe U19
2014Fenerbahçe U16
2014Fenerbahçe Alt.
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status