Okan Çabalar kimdir?

okan-cabalar Okan Çabalar
Doğum:1980-08-11 (43 yaşında)
Nereli:İzmir
Burç:Aslan
Meslek:Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  twitter_logo    facebook_logo  
okan-cabalar
Okan Çabalar
Doğum :1980-08-11 (43 yaşında)
Nereli :İzmir

Burç :

Aslan
Meslek :Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
      twitter_logo      facebook_logo
okan-cabalar
Okan Çabalar, 1980 senesinde İzmir'de öğretmen bir anne-babanın çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Anaokuluna giderken TRT 1’de yayımlanan Carmen müzikalinden etkilenerek dansa ilgi duymaya başlamıştır. Dans yeteneğinin öğretmeni tarafından da keşfedilmesi üzerine, okulunun yıl sonu müsamerelerinde sahne almıştır. Michael Jackson’ı televizyonda izlediğinde ikinci kez dans vurulduğunu ifade etmiştir. Ayrıca çok hiperaktif bir çocukluk dönemi geçirdiğini söylemiştir.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi satış yönetiminden mezun olduktan sonra bir dönem anketörlük, sabun satıcılığı gibi işlerle uğraşmıştır. Ardından İzmir Kemeraltı’nda bir ney hocasının yanında 5 yıl ney üflemiştir. Orada geçirdiği yıllarda insanları güldürebildiğini fark etmiş ve ney hocası Ergun Karabulut tarafından bu işe yönlendirilmiştir. Sonrasında İzmir Sanat Tiyatrosu seçmelerine katılarak başarılı olmuş ve tiyatro kariyerine başlamıştır.

Birçok farklı tiyatro sahnesinde yer aldıktan sonra TV karşısına ilk kez 2009 yılında yayımlanmaya başlayan "Bahar Dalları" isimli diziyle çıkmıştır. 2012'de "Yalan Dünya" dizisi ve 2010'da Eyvah Eyvah" filmi gibi öne çıkan yapımlarda da karakterlere hayat vermiş ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. 2013 yılında "Yalan Dünya" dizisindeki performansıyla Antalya Televizyon Ödülleri'nde "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" ödülüne layık görülmüştür.

Okan Çabalar Nereli?


Taklit yeteneği ile dikkat çeken müzisyenlik, komedyelik, dansçılık, oyunculuk gibi çeşitli alanlarda başarılı işlere imza atan Okan Çabalar, aslen İzmirli'dir.
Dizileri
Dizi İsmiKarakterYıl
İnsanlar Alemi Hakkı 2012
5'er Beşer Hakkı 2011
Şen Yuva - 2010
Bahar Dalları - 2008
okan-cabalar
Okan Çabalar
Doğum: 1980-08-11 (43 yaşında)
Nereli: İzmir
Burç: Aslan
Meslek: Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  twitter_logo    facebook_logo  
Yer Aldığı Son Diziler
İnsanlar Alemi
Hakkı 2012
5'er Beşer
Hakkı 2011
Şen Yuva
- 2010
Bahar Dalları
- 2008
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status