Onur Ünlü kimdir?

onur-unlu Onur Ünlü
Doğum:1973-06-24 (46 yaşında)
Nereli:Manisa
Burç:Yengeç
Meslek:Yönetmen
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
onur-unlu
Onur Ünlü
Doğum :1973-06-24 (46 yaşında)
Nereli :Manisa

Burç :

Yengeç
Meslek :Yönetmen
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
onur-unlu
1973 yılında Kocaeli'nin İzmit ilçesinde dünyaya gelen Onur Ünlü, Anadolu Üniversitesi iletişim sanatları bölümünden mezun olmuştur. Kariyeri boyunca yönetmenlik, senaristlik, yapımcılık, müzisyenlik, oyunculuk yapmış ayrıca "Ah Muhsin Ünlü" takma adıyla şiir de yazmıştır. Yazdığı şiirleri "Gidiyorum bu: şiir" isimli kitabında toplamıştır.

2006 yılında "Polis" isimli filmin senaristliğini,yönetmenliğini ve yapımcılığını yaparak kariyerine başlayan ünlü yönetmen, özelikle 2011 yılında yayımlanan ve 2 sene süren "Leyla ile Mecnun" dizisinin yönetmenliğini yapmasıyla tanınmaya başlamıştır.

Bir röportajında, 12 yaşında Kuran-ı Kerim okumaya başladığını, her gün Türkçe olarak okuduğunu ve Kuran-ı Kerim'de verilen mesajı çok güçlü bulduğunu belirtmiştir. Ayrıca öğretmen çocuğu olduğunu ve öğretmenlerin arasında büyüdüğünü söylemiştir. Gezi eylemlerine katılması ve kendisinden 19 yaş küçük oyuncu Hazar Ergüçlü ile aşk yaşaması ile ilgili haberler basında yer bulmuştur.

Onur Ünlü Nereli?


Eflatuntv isimli Youtube kanalında yayımladığı eğlenceli ve komik videolarla da tanınan Onur Ünlü, baba tarafından aslen Manisa Akhisarlı'dır.
İnstagram Fotoğrafları (10)
onur-unlu
Onur Ünlü
Doğum: 1973-06-24 (46 yaşında)
Nereli: Manisa
Burç: Yengeç
Meslek: Yönetmen
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status