Şahin K kimdir?

sahin-k Şahin K
Doğum:1968-03-26 (55 yaşında)
Nereli:Aksaray
Burç:Koç
Meslek:Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  twitter_logo    facebook_logo  
sahin-k
Şahin K
Doğum :1968-03-26 (55 yaşında)
Nereli :Aksaray

Burç :

Koç
Meslek :Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
      twitter_logo      facebook_logo
sahin-k
1968 senesinde Aksaray'da dünyaya gelen Şahin Yılmaz ya da bilinen ismiyle Şahin K., otomobil tamirhanesinde çalışmaktayken Alman-Türk kökenli bir kadınla evlenmesi sonrası 1990'lı yıllarda eşiyle birlikte Almanya'ya yerleşti.

Şahin K., Almanya'ya göç ettikten sonra bir fabrikada işçi olarak çalışmaya başladı. İşten arta kalan zamanlarında ise erotik film satan bir arkadaşına yardımcı olup film siparişlerini aldı. Bu dönemde evlenerek Almanya'ya geldiği eşi kendisine ihanet edince buna tepki olarak erotik filmlerde oynamaya karar verdi. Ardından bu düşüncesini patronuna açması sonrası ilk filmini kendi bulduğu bir kadınla çekti. 2001 senesinde çektiği "Köylü Kızı" filminin çok büyük ilgi görmesi üzerine ise erotik film oyunculuğunu profesyonel olarak yapmaya başladı. Çektiği çeşitli filmlerin ardından 2007 senesinde bu işi bırakmaya karar verdi.

Bir röportajında, gerçek Recep İvedik olduğunu, Türkiye'de tanındığı kadar Almanya'da da tanındığını, ailesinin yaptığı iş nedeniyle kendisini dışlamadığını ve gerçek hayatta bambaşka biri olduğunu söylemiştir.

Şahin K. nereli?


2 kere evlenip boşanan 1 çocuk babası ünlü erotik film oyuncusu Şahin K. aslen Aksaraylı'dır.
sahin-k
Şahin K
Doğum: 1968-03-26 (55 yaşında)
Nereli: Aksaray
Burç: Koç
Meslek: Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  twitter_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status