Şeyma Subaşı kimdir?

seyma-subasi Şeyma Subaşı
Doğum:1990-07-02 (31 yaşında)
Nereli:Sakarya
Burç:Yengeç
Meslek:Modacı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
seyma-subasi
Şeyma Subaşı
Doğum :1990-07-02 (31 yaşında)
Nereli :Sakarya

Burç :

Yengeç
Meslek :Modacı
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
seyma-subasi
1990 senesinde muhasebe müdürü bir babanın ve ev hanımı bir annenin 2. çocuğu olarak Samsun'da dünyaya gelen Şehma Subaşı, lise döneminde moda üzerine eğitimler aldı. 18 yaşında Miss Turkey yarışmasına katıldı. Üniversite öğrencisiyken İstanbul Aydın Üniversitesi'nde gerçekleştirilen bir ödül töreninde Acun Ilıcalı ve ekibinin dikkatini çekti. Bu olay sonrası "Var Mısın Yok Musun?" isimli yarışmaya katılması için kendisine teklif yapıldı. Bir erkek ve kendisinden büyük bir kız kardeşi bulunmaktadır.

2009 yılında 19 yaşındayken katıldığı "Var Mısın Yok Musun" isimli yarışmada Acun Ilıcalı ile tanışması hayatındaki en önemli dönüm noktalarından birini oluşturdu. Yarışmadan 69 bin liralık ödülle ayrıldıktan sonra yine Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği "Yok Böyle Dans" isimli yarışmada kostüm tasarımcısı olarak çalışmaya başladı. Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk sonucu 2013 senesinde Amerika'da "Melisa" isminde bir kızı dünyaya geldi. 2017 senesinde Fransa'da gerçekleştirilen düğün töreniyle Acun Ilıcalı ile dünya evine girdi. 2018 senesinde ise bu evliliğini tek celsede sonlandırdı.

İş hayatında, Bebek'te sağlıklı gıdaların satıldığı bir mekan açmış ve mücevher markası Atasay'a takı tasarlamıştır.

Bir röportajında babasının bir internet alışveriş sitesi olduğunu, anne-babasının 5 vakit namazını kıldığını ve ailesinin hiçbir zaman kendisinden bir şey talep edip istekte bulunmadığını söylemiştir.

Şeyma Subaşı Nereli?


İnstagram hesabını aktif olarak kullanmasıyla da dikkat çeken Şeyma Subaşı, anne tarafından Rize baba tarafından ise aslen Sakarya Adapazarlı'dır.
seyma-subasi
Şeyma Subaşı
Doğum: 1990-07-02 (31 yaşında)
Nereli: Sakarya
Burç: Yengeç
Meslek: Modacı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
il_sec
burc_sec
Yorumlar
Kübra Seyrek  2018-11-27
Bazı insanlar kendisinden hiç hazzetmiyor fakat ben kendisini samimi buluyorum.


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status