Sibel Kekilli kimdir?

sibel-kekilli Sibel Kekilli
Doğum:1980-06-16 (42 yaşında)
Nereli:Kayseri
Burç:ikizler
Meslek:Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
sibel-kekilli
Sibel Kekilli
Doğum :1980-06-16 (42 yaşında)
Nereli :Kayseri

Burç :

ikizler
Meslek :Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
sibel-kekilli
1980 yılında fabrika işçisi bir babanın ve temizlik işçisi bir annenin çocuğu olarak Almanya'da dünya gelmiştir. 2 kız ve 1 erkek kardeşi bulunmaktadır.

Küçük yaşta çalışmaya başlamış ve ailesine destek olmuştur. 19 yaşında Alman eşiyle dünya evine girmiştir. Türkiye'den evraklar yetişmediği için sadece düğün yapılmıştır.

Belediyede çalışırken düğün borçlarını ödeyebilmek için aynı zamanda garsonluk yapmış ve annesiyle evlere temizliğe gitmiştir. Bir süre sonra diskotekte striptizciliğe başlamış, 2001 yılında gelen teklifle birlikte yetişkin filmlerinde yer almıştır.

Evlilik için talep ettikleri evraklar Türkiye'den geldiğinde evlilikten vazgeçen ve eşinden ayrılan Sibel Kekilli, 22 yaşına geldiğinde yetişkin filmi yapmayı bıraktı ve bir eğlence mekanında çalışmaya başladı.

Sokakta alışveriş yaparken "Duvara Karşı" filmi için genç bir Türk kızı arayan yönetmen Fatih Akın ile karşılaşmış ve filmde oynaması için teklif almıştır. Bu filmdeki rolü ile uluslararası boyutta tanınan kişi haline gelmiştir.

Bu süreç içerisinde Almanya'da yayın yapan bir gazete daha önce oynadığı yetişkin filmlerini ortaya çıkarmış ve bu olay büyük bir skandala neden olmuştur.

2004 yılında "Duvara Karşı" filminden sonra 2006 yılında "Eve Dönüş" filminde rol almış, bu filmlerdeki rolleri ile pek çok ödüle layık görülmüştür. Game Of Thrones filmine de 3. sezondan itibaren katılan ünlü oyuncu burada Shae adlı karakterini canlandırmıştır.

Bir röportajında annesi ile babasının yaşam öyküsünden dolayı kendisiyle ilişkisini kestiğini ve onları anladığını ifade etmiştir. Ayrıca akrabalarının MHP'li olduğunu, Atatürk hayranı tek kişinin babası olduğunu ve babasının annesinin başını örtmesine izin vermediğini belirtmiştir.

Türkiye'den gelen cinsel içerikli mesajlardan dolayı İnstagram hesabını Türkiye'den bağlanan kullanıcılara kapatmıştır.

Sibel Kekilli Nereli?


Müslüman ailelerde kadına karşı şiddetin durdurulması için de çalışmalarda bulunan Sibel Kekilli aslen Kayserili'dir.
Dizileri
Dizi İsmiKarakterYıl
Game of Thrones Shae 2011
Mordkommission İstanbul Fatma 2009
Tatort Sarah Brandt 1970
sibel-kekilli
Sibel Kekilli
Doğum: 1980-06-16 (42 yaşında)
Nereli: Kayseri
Burç: ikizler
Meslek: Oyuncu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
Yer Aldığı Son Diziler
Game of Thrones
Shae 2011
Mordkommission İstanbul
Fatma 2009
Tatort
Sarah Brandt 1970
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status