Songül Karlı kimdir?

songul-karli Songül Karlı
Doğum:1973-09-15 (49 yaşında)
Nereli:Tokat
Burç:Başak
Meslek:Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
songul-karli
Songül Karlı
Doğum :1973-09-15 (49 yaşında)
Nereli :Tokat

Burç :

Başak
Meslek :Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
songul-karli
Songül Karlı 1973 senesinde İstanbul'da dünyaya geldi. Çocukluğu Bağcılar semtinde geçti. 18 yaşındayken yayımladığı "Derman Sendedir" isimli albümüyle adından söz ettirmeye başladı. İsviçre'de yaşayan bir kız kardeşi bulunmaktadır.

Şarkıları ve Yaptığı Programlar


1991 yılından itibaren dinleyicilere sunduğu çeşitli, türkü ve uzun hava türü şarkılarıyla müzik sektörünün içerisinde yer edinen Songül Karlı, zamanla herkes tarafından tanınan sanatçı haline geldi. Özellikle 1995 senesinde söylediği "Yine gönlüm hoş değil" türküsüyle geniş bir hayran kitlesi edindi.

Songül Karlı, 2007'de Kanal 7 ekranlarından yayımlanan "Songül Karlı İle Cumartesi" isimli sabah programı sundu. Bu televizyon programında başarılı reytingler yakalaması üzerine kariyerini sunuculuğa yönlendirdi. Sırasıyla "İki Gönül Bir Olunca", "Su Gibi", "Songül Karlı ile Yeniden" ve "Songül Karlı İle Evlilik Yolunda" gibi sabah programların sunuculuğunu yaptı. Özellikle evlendirme programlarındaki samimi tavırlarıyla Türk halkının sevgisini kazandı.

Evlilikleri ve Çocuğu


21 yaşındayken sanatçı Mustafa Topaloğlu'nun yeğeni Ergün Topaloğlu ile 8 yıl boyunca resmi nikahsız olarak yaşadı. 2002 senesinde ise ayrıldı.

2005'de sanatçı Davut Güloğlu'nun şoförlüğünü yapan Baykal Gümüş ile dünya evine girdi. Bu evliliğinden "Efe Furkan" isimli bir çocuğu dünyaya geldi.

2012'de 2. evliliğini iş adamı Metin Yüncü ile gerçekleştirdi. Fakat bu evliliğini 5 sene sonra anlaşmalı olarak sonlandırdı.

Özel Hayatı ve Yaptırdığı Estetikler


Bir röportajında, tembel bir kadın olduğunu, göğüslerine 3 kere estetik yaptırarak kademe kademe küçülttürdüğünü, dudaklarını da yaptırdığını, yüzünde botoksların olduğunu, 32 yaşındayken kapanmaya karar verdiğini ama yaptığı televizyon programı nedeniyle bunu gerçekleştiremediğini, eski eşi Metin Yüncü'den hamile kaldığını fakat kendi isteği ile bebeğini aldırdığını söylemiştir.

Songül Karlı Nereli?


Türküleriyle ve sunduğu evlendirme programlarındaki performansıyla hafızalara kazınan sanatçı ve sunucu Songül Karlı baba tarafından aslen Tokatlı'dır.
Dizileri
Dizi İsmiKarakterYıl
Su Gibi - 2009
Yaptığı Albümler
2004Kaç Bahar
songul-karli
Songül Karlı
Doğum: 1973-09-15 (49 yaşında)
Nereli: Tokat
Burç: Başak
Meslek: Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
Yer Aldığı Son Diziler
Su Gibi
- 2009
Yaptığı Albümler
2004Kaç Bahar
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status