Veysel Mutlu kimdir?

veysel-mutlu Veysel Mutlu
Doğum:1996-06-30 (25 yaşında)
Nereli:Muş
Burç:Yengeç
Meslek:Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
veysel-mutlu
Veysel Mutlu
Doğum :1996-06-30 (25 yaşında)
Nereli :Muş

Burç :

Yengeç
Meslek :Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo
veysel-mutlu
1996 senesinde 6 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Bursa'da dünyaya gelen Veysel Mutlu, ilkokulda öğretmenlerinin şarkı söylemesi için seçtiği çocuklardan biri olarak küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi duydu. Bursa'da bir halk pazarında mandalina satarken söylediği şarkının sosyal medyada popüler olmasından sonra, adından söz ettirmeye başladı. Bu popülarite üzerine müzik eğitimleri alarak kariyerini şarkıcılığa yönlendirdi.

Bursa'da 16 yaşından beri pazarcılık yapan Veysel Mutlu, pazar tezgahında söylediği türkülerin sosyal medyada paylaşılması sonrası bir anda fenomen haline geldi. Sonrasında bir zamanların ünlü tolk show programı Beyaz Show'a davet edildi. Burada söylediği şarkılarla herkesin beğenisini kazanmaya başladı. Ardından Poll Production'ın sahibi Polat Yağcı'nın desteği ile "Vay Delikalım Gönlüm" şarkısına klip çekti. Parçanın Youtube'da 100 milyon üzerinde izlenmesiyle önemli bir başarı yakaladı.

Bir röportajında, çocukken polis olmak istediğini, müziğinin bütün kitlelere hitap ettiğini ve İbrahim Tatlıses'i kendisine örnek aldığını söylemiştir.

Veysel Mutlu Nereli?


Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Veysel Mutlu baba tarafından aslen Muşlu'dur.
veysel-mutlu
Veysel Mutlu
Doğum: 1996-06-30 (25 yaşında)
Nereli: Muş
Burç: Yengeç
Meslek: Sanatçı
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo  
il_sec
burc_sec
Yorumlar
zeynep  2020-10-05
çok iyisiniz


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status