Yaşar Kemal Uğurlu kimdir?

yasar-kemal-ugurlu Yaşar Kemal Uğurlu
Doğum:1981-01-05 (42 yaşında)
Nereli:Konya
Burç:Oğlak
Meslek:Hakem
yasar-kemal-ugurlu
Yaşar Kemal Uğurlu
Doğum :1981-01-05 (42 yaşında)
Nereli :Konya

Burç :

Oğlak
Meslek :Hakem
yasar-kemal-ugurlu
1981 senesinde memur bir anne babanın çocuğu olarak Ankara'da dünyaya gelen Yaşar Kemal Uğurlu, genç yaşlarda Ankaragücü takımının çeşitli kategorilerinde futbol oynadı. Bütün eğitim hayatını Ankara'da tamamlayarak Gazi Üniversitesi iktisat bölümünden mezun oldu. İsmini 2 ayrı dedesinin isminden aldı. Milli eskrimci olan bir kız kardeşi vardır. Babası Bayındırlık Bakanlığında Sosyal İşler Müdürlüğü görevinden emekli oldu.

Ekrandan izlediği bir maç sonrası hakemin kararlarını beğenmemesi üzerine hakem olmaya karar verdi. 2002 tarihinde Düzce'de bulunan bir hakem kursuna başvurarak bu alandaki ilk adımını attı. 2004 senesinde ise aktif olarak profesyonel hakemlik kariyerine başladı. Hakemliğe başladıktan 13 yıl sonra ilk kez 2015 sezonunda "Mersin İdman Yurdu - Kayserispor" maçıyla bir Süper Lig müsabakasını yönetti.

2012 tarihinde bir bankada müdür yardımcısı olan eşi Özlem Uğurlu ile dünya evine girdi. Bu evliliğinden "Deren" isimli bir kız çocuğu dünyaya geldi.

Bir röportajında boş zamanlarında tavla oynadığını, bu oyunca çok iddialı olduğunu ve ayrıca basketbol maçı izlemeyi futboldan daha çok sevdiğini söylemiştir.

Yaşar Kemal Uğurlu Nereli?


Aynı zamanda sigortacılık mesleğini yapan, Ankara bölgesi hakemi Yaşar Kemal Uğurlu baba tarafından aslen Konyalı'dır.
yasar-kemal-ugurlu
Yaşar Kemal Uğurlu
Doğum: 1981-01-05 (42 yaşında)
Nereli: Konya
Burç: Oğlak
Meslek: Hakem
il_sec
burc_sec
Yorumlar
Şehmuz  2020-11-06
Ulan yaşar beşiktaşim kalecisini ne kolay atmışsın baba yiğitsen gs nin veya fb nin kalecisini atsana paçan yiyorsa.
Ktt  2020-06-15
Yasar efendi senden değil hakem turşucu bile olmaz.olman için basamak olarak gs düşmanlığını kullanma.birgun lanetli hakem olarak sokağa çıkamazsın.
Nazif Özyavuz  2020-02-12
FB.taraftarı olmayı bırak,adam gibi tarafsız maç yönet...Başkasını eleştireceğine maçı yönet.Taraf tutan hakem asla başarılı olamaz.Benden sana abi nasihatı.
CAFER  2019-12-16
Ekrandan izlediği bir maç sonrası hakemin kararlarını beğenmemesi üzerine hakem olmaya karar verdi.Böyle demişsin yaşar bey sohbetinde.Bende şimdi diyorum ki
SANKİ SENİN VERDİĞİN KARARLAR ÇOK DOĞRU


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status