Yavuz Seçkin kimdir?

yavuz-seckin Yavuz Seçkin
Doğum:1969-02-02 (53 yaşında)
Nereli:Isparta
Burç:Kova
Meslek:Komedyen
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo  
yavuz-seckin
Yavuz Seçkin
Doğum :1969-02-02 (53 yaşında)
Nereli :Isparta

Burç :

Kova
Meslek :Komedyen
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      twitter_logo
yavuz-seckin
1969 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Yavuz Seçkin, 27 yaşına kadar Gültepe’de hediyelik eşya mağazası işletti. Ardından katıldığı "İner misin çıkar mısın?" isimli yarışma programınında yaptığı Hıncal Uluç taklidiyle televizyon dünyasına adım attı. Akşam lisesi mezunudur.

İşlettiği hediyelik eşya dükkanında müşterilere taklitler yaparak satış gerçekleştirdiğini belirten Yavuz Seçkin, katıldığı yarışma programında edindiği ünün de etkisiyle "Radyo Klas"dan teklif aldı. Bu teklifi kabul ederek "Yavuz'un Minibüsü" isimli komedi programını sundu. Programında yaptığı telefon şakalarıyla kısa zaman içerisinde kendisine has hayran kitlesi edindi. Bir dönem "Süper Fm"de de çalışan başarılı komedyen, ilk kez "Avrupa Yakası" isimli dizide canlandırdığı "Sertaç" karakteriyle bir dizide rol aldı. Dönemin reyting rekorları kıran dizisiyle adından söz ettirmeye ve Türkiye'de herkes tarafından tanınmaya başlandı. Sonrasında çeşitli televizyon kanallarında "Medyatip" isimli komedi programınını yaptı. 2016 yılında ise 20 yıllık birikimimi yatırdım dediği "Yıldızlar da Kayar-Das Borak" filminin yapımcılığını, senaristliğini ve oyunculuğunu üstlendi.

Bir röportajında, annesinin çok dua ettiğini, çocukluğunda kendisini 2 aylığına kuran kursuna gönderdiğini ve çocuklarını da bu şekilde inançlı olarak yetiştirdiğini söylemiştir. Ayrıca abisinin Hınçal Uluç'un evine uydu sistemi döşediğini kendisinin de yanında çırak olarak gittiğini, abisinin taklit yeteneğinden bahsetmesiyle Hınçal Uluç'ın kendisini yanına çağırdığını ve skeçlerde oynamaya başladığını söylemiştir.

Yavuz Seçkin Nereli?


Bir dönem Isparta'da babasının taşıyan okul yaptırmasıyla da gündeme gelen Yavuz Seçkin aslen Ispartalı'dır. Ayrıca Ispartalı olduğunu sosyal medya mecrasından yaptığı bir paylaşımda da belirtmiştir.
Dizileri
Dizi İsmiKarakterYıl
Avrupa Yakası Sertaç 2004 - 2009
Hastayım Doktor - 2002
yavuz-seckin
Yavuz Seçkin
Doğum: 1969-02-02 (53 yaşında)
Nereli: Isparta
Burç: Kova
Meslek: Komedyen
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    twitter_logo  
Yer Aldığı Son Diziler
Avrupa Yakası
Sertaç 2004 - 2009
Hastayım Doktor
- 2002
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status