Zahide Yetiş kimdir?

zahide-yetis Zahide Yetiş
Doğum:1979-07-07 (42 yaşında)
Nereli:Kütahya
Burç:Yengeç
Meslek:Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    facebook_logo  
zahide-yetis
Zahide Yetiş
Doğum :1979-07-07 (42 yaşında)
Nereli :Kütahya

Burç :

Yengeç
Meslek :Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
instagram_logo      facebook_logo
zahide-yetis
1979 yılında Viyana'da Ayten ve Tahsin çiftinin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası kendisi daha küçük yaştayken boşanan ünlü sunucunun biri kız olmak üzere 4 kardeşi bulunmaktadır. Anne ve babası boşandıktan sonra İzmir'de babaannesinin yanında büyümüştür.

Kendisini çirkin, uzun ve tombik bir çocuk olarak tanımlayan Zahide Yetiş, annesinin babasından sonra 2. evliliğini yaptığını belirtmiştir. 50 yaş gurubu insanlarla büyüdüğünü ve babaannesinin babasından önce geldiğini belirtmiştir.

Güzel konuşma ve Kompozisyon konusunda küçük yaşlarda çeşitli yarışmalarda birincilikler kazanarak bu yöndeki yeteneğini keşfetmiştir. Lise eğitimini İzmir'de tamamladıktan sonra 9 Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu.

Çocuk yaşlarda TRT'de seslendirmeler yapan ünlü sunucu, 2008 yılında TV8'de yayımlanan "Kentlerin Dili" isimli gezi programını sunmuştur. 2009 yılında Kanal D'de yayınlanan "Doktorum" isimli programla Türkiye'de tanınmaya başlayan başarılı sunucu bunun yanı sıra çeşitli kurumlarda haber spikerliği ve metin yazarlığı yaptı.

Bir dönem diksiyon güzel konuşma dersleri vermiş ayrıca kadın-erkek ilişkilerini konu alan "Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor" isimli bir kitap yazmıştır. 2014 yılında ise Show Tv'de yayımlanan "Zahide ile Yetiş Hayata" programını sunmaya başlamıştır.

2014 yılında iş adamı Cem Arısoy ile evlenmiş ve bu evliliğinden tüp bebek yöntemiyle hamile kalmıştır.

Verdiği bir röportajda nazara inandığını evinde ve arabasında nazar boncukları olduğunu, evden dua ile çıktığını, et yemeyi sevdiğini ve ileride estetik ameliyatı yaptırmayı düşünebileceğini belirtmiştir.

Zahide Yetiş Nereli?


2015 yılında annesini kaybeden Zahide Yetiş, anne tarafından Yunanistan, baba tarafından ise Kütahyalı'dır.
zahide-yetis
Zahide Yetiş
Doğum: 1979-07-07 (42 yaşında)
Nereli: Kütahya
Burç: Yengeç
Meslek: Sunucu
Sosyal Medya Hesapları
  instagram_logo    facebook_logo  
il_sec
burc_sec


sehir_secŞehir Seç:
burc_secBurç  Seç:
Copyright © 2019 | Sitede yer alan içeriklerin farklı mecrada kullanılması durumunda referans belirtilmesi gerekmektedir. | İletişim: info[at]nereli.org DMCA.com Protection Status